Skocz do zawartości

FRSkY Firmware


romsonic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nabyłem ostatnio w 77 hobby dwa odbiorniki  S6R orazS8R  .Niestety nie współpracują z Taranisem X9D+ rocznik 2018. Sądzę że mają nowe firmware i to powód. Niestety,na ,,pobieralni"FRSKY nie ma z tamtych lat ,przed wersją 2.XX dostępnych wsadów aktualizacyjnych  ,a także nowej wersji firmware do modułu nadawczego wspomnianego  nadajnika  co pozwoliło by cały sprzęt ujednolicić w wersji 2.1.0.   A powiem że posiadam kilkanaście odbiorników i wszystkie spisują się dobrze.  Oprócz dwóch nowych ,zakupionych do modeli,które mają powstać w obecnym sezonie ,,grzewczym".

Proszę uprzejmie o radę i pomoc.

Pozdrawiam .Roman B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Jerzy za pomoc .Przed chwilką  zadziałało super i oba odbiorniki śmigają dobrze.  Jaka moc jest w historii..i gdy umie ktoś odszukać artefakty firmwarowe..

A co do przyszłości radia ..Czy firmware z tytułem XJT będzie działać w module wewnętrznym starszego Taranisa ? Jak czytałem moduły wewnętrzne przedstawiane są symbolem  ISRM.  Z tąd były moje obawy przed wgrywaniem wersji 2.1.0.

Ale póki co wszystko gra na starszej maszynerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, romsonic napisał:

Czy firmware z tytułem XJT będzie działać w module wewnętrznym starszego Taranisa

Tak.

 

1 minutę temu, romsonic napisał:

moduły ISRM

Ale to jest np. jako upgrade dla Horusa lub w nowych radiach z protokołem ACCESS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.