Skocz do zawartości

Helikopter z kamerą


djmix

Rekomendowane odpowiedzi

czemu dajemy się wciągnąć??? hmmm..... pewnie temu "dzieciakowi" się to nie przyda, bo nie wierzę aby tak zakochany w modelarstwie człowiek do tej pory mógł sobie pozwolić tylko na zabawkę typu Apache, a teraz miał do dyspozycji 10'000 zł na próby, bo przecież będzie pierwszy który tak daleko poleci heli, a wiadomo że pierwsi przecierają szlaki i ponoszą największe koszta.

Więc czemu odpowiadamy???? bo ponoć nie ma głupich pytań, ale rozsądne odpowiedzi mogą się przydać innym:)

 

krzysiek_k1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie moge sie powstrzymac :rotfl:

Co do doświadczenia w lataniu to mam ale chodzi mi żebyście podali jakiś konkretny model myślałem o dwusilnikowym heli i zamierzam do niego podłączyć dwie kamery z których obraz bezpośrednio trafi do laptopa, po drugie zamierzam nim latać na duże odległości 3-5 km przez co zwiększe jego źródło zasilania, dwie kamery które zamontuje będż widzieć równiesz w podczerwieni i normalnie. Wyposarze go równiesz w nadajnik GPS dzięki czemu będe widział na mapie gdzie dokładnie jestem. Więc podsumowując najwarzniejsze jest dla mnie zwiększenie zasięgu latania nim oraz zwiększenie zasięgu przekazu Video i Audio.

Podsumowując chcę stworzyć Heli Szpieg więc liczę na waszą pomoc w dobraniu odpowiedniego sprzętu a i środki na to wszystko oczywiście mam.

 

Mozna tak latac lataja tak np w zielonkach (okolice krakowa)i naprawde to robi wrazenie tylko trzeba jakegos dobrego helika kupic np T-Rex 600 nitro pro :devil:

Jedyne pytanie masz ok 5 tys zlotych?? jak masz to kupuj laptopa zyroskop serva kamerke itd i próbuj tak latac :) Jesli zakupisz osprzet i zlozysz calego helika odpowiedz CZEKAMY :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.