Skocz do zawartości

Relacja z budowy MAD MAN'a (FUN FLY konstr.Darka v.DJDIT'a)


modelmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kto woli :wink: ja tylko powiedizalem ze ladnie by wygladal oklejony transparenta folia bo by bylo widac zaokraglone trojkaciki wzmacniajace :lol:

 

Przemku czy na nataarciu naklejales najpierw zolta folioe pozniej na to paski czy odwrotnie? wydaje mi sie ze cala gora pociagnieta byla na niebiesko i na to zolte pasy :D Mam racje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy na stworzenie tych paseczków jest opracowana jakaś specjalistyczna metoda?

Dziwi mnie że wyszły tak równo w takich niewielkich odległościach od siebie.

Mógłbyś jakoś to przybliżyć -czy to fotkami czy jakimś komentarzem?

 

A ja byłbym za folia transparentą bo pokazałaby konstrukcję i dokładność pracy modelmaniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cfaniaczek" - dopisał zdanko i zrobił mnie "w konia" z moim wpisem :evil:

Nie będe za to bił Ci pokłonów i zachwycał się Twoim modelem, bo zreszta już inni Koledzy dokładnie to za mnie zrobili. Powiem natomiast / za "instruktorem"/, że o wiele bardziej podoba mi się ten "model", Twojej "własnoręcznej" produkcji, stojący obok tego czegoś, co ma takie szerokie skrzydła i wręcz straszy to śliczne dziecko...

Z drugiej jednak strony rozumie Cię, że nie chciałeś mieć "szkieletora", po Twojej ostatniej obserwacji tego oryginalnego, stojącego u nas przy Rondzie Mogilskim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku czy na nataarciu naklejales najpierw zolta folioe pozniej na to paski czy odwrotnie? wydaje mi sie ze cala gora pociagnieta byla na niebiesko i na to zolte pasy Mam racje ?

 

Tak dokładnie!

"Cfaniaczek" - dopisał zdanko i zrobił mnie "w konia" z moim wpisem

 

Przepraszam... Ale zrobiłem to w celu uniknięcia dalszych nieporozumień... :oops:

o wiele bardziej podoba mi się ten "model", Twojej "własnoręcznej" produkcji, stojący obok tego czegoś

 

Własnoręcznej...??? hmmm... to chyba zbyt daleko idące uproszczenie... :mrgreen:

 

Z drugiej jednak strony rozumie Cię, że nie chciałeś mieć "szkieletora", po Twojej ostatniej obserwacji tego oryginalnego, stojącego u nas przy Rondzie Mogilskim

 

To faktycznie okropnie wyglądało...

Ale dużo bardziej szokujące wrażenie zrobiły na mnie ceny w Waszych Krakowskich sklepach modelarskich...

 

Dokładność z jaką jest zrobiony model, powinna być wzorem dla wszystkich budujących modele z balsy. Jak się to teraz mówi - "jest powalająca".

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Mógłbyś jakoś to przybliżyć -czy to fotkami czy jakimś komentarzem?

Mógłbym... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Fajna relacja. Mam pytanie zwiazane z gumowymi izolatorami drgan niedzy lozem i firewall.

Probowalem kiedys stosowac przemyslowe wygladajace tak jak twoje. Przez krotki okres czasu byly OK, ale szybko od metanolu robily sie miekkie i tracily ksztalt przez co zmienialo sie polozenie osi ciagu silnika, szczegolnie na wyzszych obrotach. Jakie ty uzyles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie na temat tych amortyzatorów.Takie coś aby działało powinno tłumić całkowicie drgania silnika jak tego nie zrobi to silnik nabiera takiej energi że tak jak piszesz może wylecieć razem z wręgą.Tym bardziej 4t.Dlatego jestem ciekawy jak to jest w tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.