Skocz do zawartości

Witajcie:)


Pjoter92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, z tej strony Jebaniutki (właściwie Yebaniutky;)), a tak na poważnie mam na imię Piotrek, mam 29 lat. Mieszkam w małej miejscowości na podkarpaciu (pogórze strzyżowskie - oj piękne pagórki do polatania:)).
Na forum jestem już kilka lat ale jak dotąd miałem okazję tylko przyglądać się waszym modelom, ale po latach zaczynam dorastać do rozpoczęcia własnej przygody z modelami (dokładnie te które są najbliższe mojemu sercu to szybowce - z góry uprzedzam NIE motoszybowce). Cóż jeszcze mogę dodać od siebie? Jeszcze raz was wszystkich witam serdecznie i pozdrawiam w tym nowym roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2022 o 22:50, daras napisał:

Super nick gratuluję wyboru, pewnie długo nad nim nie myślałeś. 

Hehe chwytliwy prawda?;) A tak na poważnie nick to wytwór młodzieńczej fantazji:P Jeszcze z czasów ciupania z kolegami w podstawówce w Heroesa III, aczkolwiek jak widać pozostał ze mną na stałe:)
Ps. fajny avatar, z czego strzelasz? Mi się aktualnie ostał tylko Hatsan 90 i Kandar CP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.