Jump to content

Powitanie


Recommended Posts

Witam wszystkich, mam na imię Maciej, mam 37lat. Wiek pozwolił na rozwinięcie swoich zainteresowań i tym sposobem trafiłem do świata RC. Próbując zarazić synów pasją stało się tak, że mamy w domu 3 samochody, a ostatnio w moje ręce trafił śmigłowiec, który mam nadzieję poznać bez zbędnych kosztów. 

Do aut bawię się w dorabianie części, aby Off Road był bardziej ekstremalny. Wszystko zaczęło się od Traxxas Bandit, który okazał się totalną wtopą i został przebudowany w 98% - tylko oryginalne serwo przetrwało próbę czasu... 

Aktualnie urusł, zyskał solidne aluminiowe podwozie i zawieszenie, nadal jest 2WD, ale z silnikiem umieszczonym centralnie, obok akumulatora, uzyskaliśmy genialną stabilność, naprawdę trudno jest go przewrócić nawet na dużych dziurach.

Poza nim dla syna był kupiony Losi tennacity Db PRO, a sam nabyłem Losi Super Rock Rey licząc na trwałą konstrukcje.

Śmigłowiec dostałem na gwiazdkę i jest to BLADE 300 X który spędza mi sen z powiek i chętnie spotkam się z kimś z łodzi, kto podpowie mi co i jak... Symulatory oblatane, ale na żywo totalne "0"

 

Link to comment
Share on other sites

Cześć :).
Na śmigłowcach się niestety nie znam, ale wiem, że w Łodzi wymiata helikami między innymi Paweł @zborecque
 (także możesz chyba spróbować się skontaktować tu przez forum).
Do tego trochę z innej strony Łodzi, na lotnisku na Brusie (jak masz auta to pewnie kojarzysz :)) też znajdą się chłopaki, którzy latają heli, więc i tam też możesz pewnie znaleźć pomoc (jak masz FB, to możesz wyszukać grupę "Modelarzy Świat Łódź" i też podpytać kiedy ktoś z helikiem by był itp.).

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.