Skocz do zawartości

Bytom i okolice - latanie małymi/średnimi modelami


Miguel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ?

Przychodzę z zapytaniem o miejsce do latania małymi/średnimi modelami w Bytomiu i okolicach. Mam tu na myśli przede wszystkim ESA WWII oraz małe EDF wyrzucane z ręki. Nie potrzebuje lotniska modelarskiego, wystarczy mi jakaś polana, w miarę płaski teren, oczywiście najchętniej bez drzew itd. Gdyby dało się jeszcze wystartować FunCubem już byłoby całkiem super. Czy ktoś zna takie miejsce? Dziękuje za pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 11 miesięcy temu...

Witaj 

Mieszkałem w Bytomiu, dzielnica Rozbark i jedyne co mi przychodzi do głowy to nie wiem czy znasz Żabie Doły, jak się wchodziło tam od strony ul. Pszczyńskiej zaraz za mostem po lewej stronie były takie hołdy i tam na tych hołdach u góry było  mnóstwo otwartego terenu nie wiem jak jest teraz bo już dawno tam nie byłem ale myslę że warto sprawdzić. 

żabie doły to rezerwat przyrody ale te hołdy to chyba nie, nie wiem czy można tam w ogóle latać... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.