Skocz do zawartości

Wyłącznik z jedną końcówką. Jak go włączyć w układ?


darek.3333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc w sklepie modelarskim poprosiłem o wyłącznik. Miał to być wyłącznik wyłączający/włączający zasilanie odbiornika. Po rozpakowaniu w domu okazało się iż od wyłącznika odchodzi tylko jeden kabel z trzema żyłami taki jak od serwa i zakończony jest też taką końcówką jaką posiada kabel serwa. Gdzie mam wsadzić tą końcówkę? Dotychczas użwywałem wyłączników z kablem wejściowym i wyjściowym. 

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Francka napisał:

Zdjęcie wyłacznika pomoże wiecej niż słowa .

Słuszna uwaga - Wyłącznik ma zatyczkę z tasiemką. Rozumiem, że jak się wyjmie zatyczkę to następuje włączenie a jak włoży to wyłączenie. Tylko czemu ten jeden kabelek? Gdyby było wejście wyjście to bym wiedział, że jeden kabelek do pakietu a drugi do BEC-a lub odbiornika. Może trzeba kupić jeszcze coś pomiędzy? 

IMG_20220122_180400993.jpg

IMG_20220122_180431952.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem do modelu regulator napięcia Dualsky VR Pro aby z pakietu 2S uzyskać 6V i zasilać bezpośrednio odbiornik a serwa podłączone do odbiornika. I byłem przekonany, że kupuję oddzielny wyłącznik. Teraz znalazłem w internecie, że ten wyłącznik jest dedykowany do tego regulatora: "Dualsky Fail Safe Switch Flag/pin style FSS-3 włącznik ze wskaźnikiem led dla VR Pro i VR Pro Duo" tylko nadal nie mogę znaleść, gdzie go mam podpiąć.  Poza wejściem i wyjściem ma jeszcze gniazda SW i FAN. Może tam należy podłączyć wyłącznik ale gdzieś mi się zapodziała instrukcja do tego regulatora i boję się go spalić podłączając nie tam gdzie trzeba.

 

 

regulator.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.