Jump to content

... a może by tak wrócić do skrzydeł? :D


Recommended Posts

40 na karku, i głupie pomysły w głowie...

 

a tak na serio to bym czymś polatał (znowu) czymś co nie będzie naszpikowane elektroniką..

o mnie: generalnie z modelami RC od około 15 lat, pamiętam czasy gdy jedyne co można było kupić w kwestii małych serw to hs55 a hs81 to był juz luksus że hoho.... , od tego czasu latałem, jeździłem, pływałem, jeździłem po lodzie i nurkowałem całą armią modeli RC, zaczynając od 1 modelu rwd5 by Skazoo przez rózne skrzydlaki aż do petroli, potem była era heli, doszedłem do poziomu gdzie kręciłem już dostyć dynamiczne 3D modelami od mcpx-a do nitro 700-ek, do dzisiaj pamiętam tą niesamowita frajdę z latania protosem 500, potem przyszły drony, duzo dronów, tak naprawdę dużo, dużo dronów, od zwykłych 5 calówek jeszcze na pcb "całopokładowym" od lemona przez wszelkie inne wariacje i rozmiary (tak ja też ładowałem swego czasu pakiety 16Ah i wkładałem po 2 na raz do drona który miał śmigła o takiej energii kinetycznej że głowę by ścięło pewnie :) aż finalnie ultra LR 4 calowe i loty mikro dronikami w norweskich górach po 3-4km w 1 stronę..

 

ale cholera mam dość, mam dość tego wyścigu zbrojeń, tego lecenia za technologią, większe rozdzielczości wideo, większe zasięgi, gimbale na hallach, coraz szybsze procesory i zylion innych funkcji. Po prostu stary się robię, i nie chce mi się tego nawet śledzić, kurde pamietam jak latałem mocne 3D helikami na dx6 w czasach gdy o gimbalach tego typu to może nasa wiedziało i też się dało.. a teraz człowiek sie rozleniwia zwyczajnie..

 

i stąd ten pomysł, żeby sobie podyndać na śmigle jakimś, tak po prostu podyndać czymś czego zadaniem jest dawać fun bez spiny, poczuć tą już zapomnianą przyjemność, czysty fun z tego że coś lata, ot tak, po prostu.. bez celu, bez bramek, toru, stabilizacji, bez FPV.. tak bym chciał włozyć pakiet i fruuu.. i gapic się gołym okiem na model na niebie.. ot taka fantazja na starość.. i dlatego tu zawitałem :D

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.