Skocz do zawartości

Regulator z Art Hobby


Marcin83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Może nie zaśmiece tematu, czy regulatory które sprzedaje art hobby należy je programować czy od razu podpiąć pod baterie i do odbiornika. Pytam bo zielony jestem w kwesti elektroniki.
Pozdrawiam Marcin

Witam.

Już mam znalazłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wszystkie regulatory są wstępnie zaprogramowane, tzw: ustawienia fabryczne.  W zależności od firmy - niektóre parametry można dostosowywać we własnym zakresie. Im bardziej rozbudowane menu - tym trudniej to zrobić z nadajnika. Dlatego lepiej to zrobić za pomocą karty programującej lub interfejsu i oprogramowania w komputerze. Mają (Arthobby) niezłe: Castle Creations.  Ustawienia fabryczne to m.in: timing dla innrunera i wyłączony hamulec.  Czyli montując outrunera w motoszybowcu należy zmienić timing na wysoki i aktywować hamulec. Jest tam więcej tych parametrów do ustawienia: sposób rozbiegu, próg odcięcia silnika, sposób odcięcia, twardość hamulca... i jeszcze parę drobiazgów ! Nie polecam zabierać się do tego z poziomu nadajnika. Można się w tych "pipaniach" łatwo zgubić. 

Tych regulatorów używam od lat i tylko 1 trafił mi się felerny - źle mierzył prąd.  Serwis fabryczny..... wysyłka do USA i powrót  przewyższa wartość nowego na rynku. 

Pozdrawiam - Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.