Jump to content

Regulator z Art Hobby


marcin83
 Share

Recommended Posts

Witam.
Może nie zaśmiece tematu, czy regulatory które sprzedaje art hobby należy je programować czy od razu podpiąć pod baterie i do odbiornika. Pytam bo zielony jestem w kwesti elektroniki.
Pozdrawiam Marcin

Witam.

Już mam znalazłem. 

 

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie regulatory są wstępnie zaprogramowane, tzw: ustawienia fabryczne.  W zależności od firmy - niektóre parametry można dostosowywać we własnym zakresie. Im bardziej rozbudowane menu - tym trudniej to zrobić z nadajnika. Dlatego lepiej to zrobić za pomocą karty programującej lub interfejsu i oprogramowania w komputerze. Mają (Arthobby) niezłe: Castle Creations.  Ustawienia fabryczne to m.in: timing dla innrunera i wyłączony hamulec.  Czyli montując outrunera w motoszybowcu należy zmienić timing na wysoki i aktywować hamulec. Jest tam więcej tych parametrów do ustawienia: sposób rozbiegu, próg odcięcia silnika, sposób odcięcia, twardość hamulca... i jeszcze parę drobiazgów ! Nie polecam zabierać się do tego z poziomu nadajnika. Można się w tych "pipaniach" łatwo zgubić. 

Tych regulatorów używam od lat i tylko 1 trafił mi się felerny - źle mierzył prąd.  Serwis fabryczny..... wysyłka do USA i powrót  przewyższa wartość nowego na rynku. 

Pozdrawiam - Jurek

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Jak zawsze Jurku Twoja wiedza nieogrsniczona. Znalazlem instrukcje do niego i jest program ktory można ściągnąć i programowac.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.