Skocz do zawartości

MULTIcharger LN-3008 EQU - czy ktoś używa?


darek.3333

Rekomendowane odpowiedzi

A tak wogóle to po co podłączałeś balancer do tej ładowarki skoro ona ma go wbudowany?

Przynajmniej tak jest opisywana.

Źle się wyraziłem. Chodziło mi o podpięcie pakietu do przewodów ładowania i gniazda balansera tej samej ładowarki. Nie podłączałem oddzielnego balansrea bo nawet takowego nie mam.

 

 

 

EDIT - Po równiutkich trzech miesiącach reklamacja na obie ładowarki została rozpatrzona pozytywnie :!: Był to dzień przed terminem , kiedy zapowiedziałem , że jak nie dostanę ładowarek to będę się domagał zwrotu kasy. :wink:

 

Dostałem dwie nowiutkie, nie używane ładowarki a że w międzyczasie kupiłem ładowarkę Raytronic i jeszcze miałem malutką E-Sky to teraz mam cztery. A że mam też cztery li-pole to na jeden przypada jedna ładowarka. Trzeba by dokupić trochę li-poli aby zmienić proporcje :wink: Może ktoś ma namiar na jakieś tanie li-pole 3S?

 

No i nie bardzo wiem jak się teraz obchodzić z tymi ładowarkami aby znów nie padły. Sprzedawca twierdzi , że od półtora roku nie miał żadnej reklamacji a mi padły dwie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przepraszam że odkopuje temat.

Jeśli ktoś jej używa to proszę niech się wypowie.

Ładuję Li-Pole i wszystko gra. Lecz podłacze pakiet Ni-Mh (innych nie mam niż lipol i nimh) to po jakimś czasie migają 2 diody i cały czas jest pi pi pi pi pi (diody charge i charge end). Nie wiem co może być przyczyną :/ Jeśli się kliknie STOP i jeszcze raz START to się ładuje ale po jakimś czasie (1godz) znów się zaczyna miganie i pikanie :/ W instrukcji się doczytałem że to jest jakiś błąd i ładowarka przerywa ładowanie ale dlaczego to się dzieje to już nie moge się doczytać :P Jeśli ktoś coś wie to niech pisze.

Z góry dzięki :)

 

 

Doszukałem się :)

Wstawiam teraz przetłumaczone przeze mnie Typy Błędów

Typ błedu ||||| Rytm mrugania LED

 

Napięcie mniejsze niż 11v lub większe niż 15v x1

 

Brak komunikacji ładowarka - akumulator x2

 

Błędne podłączenie biegunowości (+ -) x3

 

Ni-XX posiada mniej niż 4 cele lub więcej niż 8cel

oraz Li-xx mniej niż 2s lub więcej niż 3S x4

 

Włączenie ładowania innych akumulatorów na inny typ. Np. wybieramy Ni-Mh

a ładujemy Li-Pol lub odwrotnie lub gdy napięcie na celi jest zbyt małe. x5

 

Ładowarka ma wbudowany licznik maxymalnego ładowania

dla Ni-xx 1.5godz. dla Li-xx 3godz. x6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to x1 ... x6 oznacza ilość piknięć? Mam takie dwie ładowarki (po reklamacji dostałem inne egzemplaże) i na szczęście te się spisują bez zarzutu. Może akurat trafiłem na wadliwą serię. Ale faktycznie dobrze wiedzieć dlaczego ładowarka pika i nie chce ładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.