Skocz do zawartości

Malowania samolotów


czar1994

Rekomendowane odpowiedzi

ten temat powstał dla tego bo uwielbiam filmy z II wojny światowej i w których są pokazane samoloty z ciekawym malowaniem np: brązowy myśliwiec z szczęką na przodzie lub bombowce lekko ubranych paniach :faja:

i chciałbym sie dowiedzieć jak sie nazywają samoloty z takimi i podobnymi ciekawymi malowaniami. można tutaj wklejać zdjęcia i podawać linki do stron z takowymi samolotami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to bombowiec z panienkami to pewnie B-17
no oto mi chodziło :)

 

Tutaj masz chyba wszystkie samoloty z WW2.

http://www.air2ww.webd.pl/menu.htm

tą stronę już wcześniej widziałem. bardzo przydatna lecz fotek samolotów mogło by być więcej

 

jak by ktoś dysponował fotkami tych panienek to wklejać bo ja po 0,5h szukania znalazłem 3 fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o przepraszam przez kilka h nie obczajałem fora :faja:

krecika narysowałem tak że w jednym z tematów tematów znalazłem go i postanowiłem sobie przerysować na kartkę jeszcze raz i znowu aż na skrzydło :) ja też nie umiem rysować mam dysgrafie dyslekcje dysortografie ;D dysmózgowie mówią ale sie nie przejmuje ;D

hubert_tata oto mi chodziło ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.