Skocz do zawartości

Diablo 3D Practice


dzjeson

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

 

Zatem i ja pochwale sie w koncu jakims konkretnym filmem,szkoda tlyko ze nie z udzialem heli,ale samoloty tez sa jak najbardziej OK ;)

 

Sobotnie loty,przy dosc wietrznej pogodzie jak na deproniaka. BYly proby zawisu,ale wiatr mnie znosil,nie bylo szans. Na samym poczatku,po wypuszczeniu z reki widac jak nim wiartr targal... duzego pola do popisu nie mialem :P

 

Ogladac w HD! Niedlugo wersja bardziej HD na vimeo.

 

A tu, crash ktory pewnie wiekszosc juz widziala.

 

Pozniej jeszcze wkleje linka do monazu naszych lotow ,kolegi,ktory latal helikiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga.... za duza. RTF wazy 405g. Poczatkowo wazyl 370,ale go wzmocnilem i wyszlo tyle ile wyszlo. Mimo moich wzmocnien model jest za miekki i ogonek jest za wiotki. Ale moglbym z waga zejsc jeszcze nizej gdyby nie to,ze uzylem styroduru ktory sam cialem na plastry 7-8mm.

Dobrze,ze mam mocny silnik,na lekko poza polowa wychylenia drazka gazu,robie zawis :)

 

Teraz wlasnie zamierzam kupic jakis lepszy model,bo ten,pomimo tych 7 lotow swoje przezyl a latac sie jako tak nauczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.