Skocz do zawartości

aparatura - pad


Juanito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanie - pewnie głupie , ale jestem jeszcze bardzo zielony w tym temacie ... Czy są uniwersalne aparatury do samochodów w kształcie pada od konsoli ? Nie bardzo lubię tych obecnych aparatur rączka z kółkiem - wolę pada z dwoma mini drażkami ... proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może to:

https://77hobby.pl/frsky-taranis-x-lite-s-p-297.html

 

Foto

Dla mnie wygodniejsze, i bardziej instynktowne, jest sterowanie samochodami czy łódkami apką pistoletową. Ale co kto lubi. Pamiętam, że w czasach kiedy startowałem w zawodach, był jeden gościu co nieźle wycinał na pulpicie.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granacik - samochód dopiero zamówiony ... jest w zestawie aparatura , ale nie lubię tych pistoletowych z kółkiem i w kolejnym samochodzie chciałbym mieć normalny pad do sterowania - jak za dawnych czasów :) A dlaczego jest nieproporcjonalna ? co to znaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Juanito napisał:

A dlaczego jest nieproporcjonalna ? co to znaczy ?

 

bo to prosty zabawkowy nadajnik. Zerojedynkowy, albo skręca na maxa albo nie. Z kierunkami podobnie.

 

No to poczekamy jak model odbierzesz. Bo teraz to wróżenie z fusów jaka tam elektronika wsadzona i z czym ewentualnie kompatybilna. Ilu producentów tyle protokołów transmisji. A jak się okaże, że jednak będziesz zmieniać nadajnik a fabryczny odbiornik jest zintegrowany z regulatorem to będziesz musiał wszystko zmienić. Dodatkowo jeśli chcesz mieć jeden nadajnik do kilku modeli to nieodzowny jest w nim najprostszy nawet komputer z pamięciami ustawień modeli. 

Ja bym się tak przy pulpicie nie upierał. Pojeździsz na pistolecie to zobaczysz. Z doświadczenia wiem, że dzieciaki w mig chwytają o co kaman a i dorośli, którzy pierwszy raz taką apkę trzymali, też większych problemów nie mieli. Zaczynałem przygodę z samochodami wiele lat temu na apce pulpitowej, samoróbce, ale odkąd w ręce wpadł mi pistolet to na nic innego nie zmienię. Ale zrobisz jak uważasz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystke te odbioniki pracuja z tą aparaturą  jeżeli posiada nadajnik moduł 4w1 

Wersja 4w1:

A7105 - Flysky, Hubsan, AFHDS2A itp.

CC2500- Frsky, Futabas SFHSS. Hitec, RadioLink itd.

CYRF6936 - DSM/DSMX, Walkera Devo, Wfiy itp.

NRF24LO1 — Hisky, Syme. ASSAN itp

Podmiana odbiornika jest prosta  , nie trzeba umieć , lutować wybierasz system w jakim pracuje odbiornik i bindujesz z nadajnikiem przykłady bindowania na youtube

 

te sa najtańsze

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001121578838.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.71dc42bcOVCpsY&algo_pvid=3232a2b0-cda1-470c-9cbd-6851cbb0f9e9&aem_p4p_detail=202207201020458255423453658800003418593&algo_exp_id=3232a2b0-cda1-470c-9cbd-6851cbb0f9e9-1&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"10000014551818689"}&pdp_npi=2%40dis!PLN!!66.92!!!11.19!!%400b0a187916583376454322435e00a5!10000014551818689!sea

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.