Skocz do zawartości

odbiornik e-sky 6ch


barton3

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego proszę o zdjęcia poprawnie działającej płytki żebym mógł porównać ? :P

 

99% uszkodzeń elektroniki nie widać "na oko". Jeżeli nie masz wyraźnie czegoś złamanego, spalonego, osmolonego to zdjecie płytki nic ci nie da. A jesli masz, to na pewno zobaczysz bez porównywania ze zdjęciami. :P

Mógł ci też polecieć BEC w regulatorze, a wtedy odbiornik działać nie będzie, póki - jak to urzedzenie elektryczne - nie "włączysz wtyczki do kontaktu".

 

Może najpierw dokładnie opisz co się stało i w jakich okolicznościach i jakie są objawy. Czy to pierwsze podłączenie, miałeś kraksę, przerabiałeś coś w kabelkach, było zwarcie, jaka faza księżyca itd. Lekarz też ci diagnozy nie postawi, jesli mu tylko powiesz przez telefon, że chory jesteś. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak :]

 

Bec, jak i cały regiel działają poprawnie (sprawdzałem na innym odbiorniku). Sam odbiornik kupiłem z 4 miesiące temu z drugiej ręki. te 4 miesiące leżał bez użytku. Kwarce działają bo tez sprawdzałem w lamie. A regiel podłączyłem do odbiornika ale nie reagował na drążki..(sprawdzałem każdy kanał po kolei) . Tą wtyczke od regla do odbiornika podłaczyłem tak , że od góry był kabel biały, w środku czerwony i na dole czarny..a że tak nei działało to sprawdziłem odwrotnie i też nie działało ;p

 

 

a na płytce (jak rozkręciłem odbiornik) jest taki mały jakby procesorek.. i on taki jakby czerwony a niecała połowa taka czarna..ale nic nie śmirdzi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.