Skocz do zawartości

Kolejny-"pierwszy raz"-(Krakowskie Błonia zimą).


Milko

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już na RC-CAM.info.pl ale tu tez się "pochwalę" :lol:

Ostatnio po oglądnięciu kilku fajnych fotek i filmów z powietrza postanowiłem że również spróbuję swoich sił. Zakupiłem polecanego Nikona 3700(wyszedł mnie ok. 90zł).

Przystosowałem Guppiego(Depron) pod noszenie tego aparatu-(wystarczyło podocinać trochę dziób i wykonać półeczkę aby był dostęp do środka).

Pogoda ostatnio mieszała i już myślałem że w ten weekend będzie sucho, ładnie i uda się na spokojnie oblatać, a tu zaczęło sypać i zima wróciła- ciekawość była jednak zbyt silna i z rana wyciągnąłem tatę na krótki przelot. Guppy poleciał tak jak i bez aparatu, więc pierwsze zadanie wykonane, jednak wiało rano silno-(nie przypuszczałem że aż tak :]) i utrzymanie go stabilnie było praktycznie niemożliwe cały czas nim rzucało.Bałem się przyglebienia w śnieg(aparat i silnik nieosłonięty-ale jak widać na filmie udało się miękko sprowadzić go do rąk taty. Filmik skleciłem z tego co tam nakręcił(obrabiałem go w videostudio ale zauważyłem że po wrzuceniu w program obraz traci na jakości, wyeksportowałem go do HD ale i tak nie jest najlepiej).Mimo wszystko jestem z aparatu bardzo zadowolony, wcześniej porobiłem nim na ziemi trochę fotek-które wychodziły bardzo ładnie jak na 3mpx ,z filmami również bardzo dobrze-aczkolwiek prawdziwą jakość zobaczymy dopiero przy ładnej bezwietrznej pogodzie-czyli pewnie na wiosnę.

Jako że jest to mój pierwszy film z pokładu modelu nie jest jeszcze jakiś dobry-ale następnym razem będzie lepiej ;-) .

Podsumowując: za te pieniądze Nikon jest ciekawą alternatywą dla chcących się pobawić, sądzę że jakość jest podobna o ile nie lepsza od (nie ma co ukrywać- drogich- fly came itp.)-moim zdaniem warto.

Tutaj film:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.