Skocz do zawartości

aparatura RADIOMASTER TX16


piotr11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie szanownych kolegów , tym razem chciałbym zapytać jak przypisać komunikaty głosowe do telemetrii np. do czujnika wysokości, lub napięcia pakietu , w poprzednim temacie wasze wskazówki były bezcenne , więc mam nadzieje że teraz też mi pomożecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2022 o 12:20, Józef 21 napisał:

Podaje napięcie pakietu, co do wysokości nigdy nie próbowałem, może jest podobnie.

(załącznik)

Wartość pakietu zasilania.odt 4.53 MB · 4 pobrania

Tutaj posiłkowałem się filmem na YT

 

 

Bardzo dziękuje za pomoc , zrobiłem działa , gdyby jeszcze ktoś mi podpowiedział jak przejść z tego barbarzyńskiego języka w menu na nasz cudownie zrozumiały to byłbym dozgonnie wdzięczny

pozdrawiam -piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Józef 21 napisał:

Tutaj posiłkowałem się filmem na YT

 

 

Jeszcze raz zadaje pytanie w radiu jaką masz wersję oprogramowania edgetx czy opentx?

prawdopodobnie mam opentx ponieważ wyglad wszystkich filmików jest taki jak tutaj , po prostu kupiłem radio i ten system już tam był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie używasz ekranu dotykowego, opentx nie ma opcji ekranu dotykowego. Natomiast edgetx posiada ekran dotykowy.

Wcześniej podesłałem link jak flaszować oprogramowanie oraz zamieściłem plik edgetx w wersji polskiej menu.

W folderze karty SD Frimware umieszczasz plik który zamieściłem. Uruchamiasz radio przechodzisz do folderu frimware i flaszujesz plik.

Wyłączasz radio. Następnie włączasz radio w trybie botloadera  i wgrywasz ten plik.

Na pewno dla ciebie to czarna magia (dla mnie też była). Ale uzyskasz w ten sposób menu po polsku.

Tutaj YT filmik wszystko wyjaśnia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za pomoc, na razie jeszcze  nie czuje się na sile aby zrobić to sam ,ale jest pewien kolega który mi pomoże i na pewno te filmiki będą bezcenną pomocą nawet dla niego. w tym momencie najbardziej mnie wkurza ustawianie widzetów , oglądałem mnóstwo filmików na ten temat i dalej nic mi się nie zgadza z tym co jest na filmach, chciałbym poprawić to co już ustawiłem ,ale nie mogę bo wszystko mi likwiduje i muszę zaczynać od nowa , nie rozumiem systemu tej guzikówki , natomiast dobrze mi idzie wyświetlanie inf. na górnym pasku.Dziękuję koledze za  dotychczasową pomoc ,pozdrawiam -piotr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystkich użytkowników radiomastera tx16s pragnę poinformować, że wydane zostało nowe oprogramowanie EdgeTX „Latający Holender” v2.8.0.

Jest nawet menu w języku polskim. link

https://github.com/pfeerick/lang-firmwares/releases/tag/release

Przed wgraniem frimware proszę skopiować kartę SD z używanym oprogramowaniem na komputer. Zawsze   można wrócić  jak coś nie pójdzie.

Plik bin umieszczacie w folderze Frimware i wgrywacie do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam 

Żeby nie zaśmiecać. Czy odbiornik EXPRESSLRS ELRS EPW5 HAPPYMODEL będzie współpracował z modułem ES24TX PRO MICRO EXPRESSLRS ELRS TX HAPPYMODEL. Próbuję zwiększyć zasięg, a ta zabawa jest dla mnie totalną nowością. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.