Skocz do zawartości

lutowanie wtyczki z pakietem


kapi

Rekomendowane odpowiedzi

A co masz zamiar zasilać z tego pakietu?

Jeżeli spodziewasz się jakiś dużych prądów (np 50A) to niestety ale sama wtyczka jest za mała i nie ma co dywagować nad możliwością jej przylutowania do grubszych przewodów pakietu.

Jeżeli to ma być ok 10A - 20 A to nie ma problemu. Owszem - będzie wzrost rezystancji - ale nie taki aby wpływał na sprawność napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym pakietem mam zamiar zalilaś silnik emax który pobiera coś ok.20 - 30 A.

Ostatnio szukałem po sklepach takich wtyczek i nie mogłem nic podobnego znaleźć. Jutro jeszcze popróbuje jak mi sie nie uda to zlutuje pakiet z tymi małymi kabelkami(w razie czego chciałem się upewnić czy się da :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o coś takiego mi chodzi :wink: aleszkoda mi kasy za koszt przesyłki mijało by się to z celem. Może brat w Krakowie mi te wtyczzki kupi w sklepie modelarskim bo przyjeżdża na weekend (w takim mieście jak moje nie ma takich luksusów :twisted: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.