Skocz do zawartości

Fs-i6x odcięcie gazu


roger298
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nadajniku odcięcie gazu działa mi na uchylanie a nie domykanie. Ustawiłem pełny skok manetki aż do odcięcia, przypisałem przełącznik, ustawiłem poziom domknięcia i jak aktywuję przełącznikiem funkcję to mi oczywiście blokuje serwo ale w pozycji uchylonej a nie zamkniętej. Przeglądałem różne funkcje ale nie znalazłem niczego co mogłoby pomóc, czy to może być wada sprzętowa?

 

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Krzywa gazu skrócone np. 25%  -  100% . W tym zakresie pracy serwa ustawiamy silnik na wolne obroty do max. obrotów.

2. Gaszenie silnika przypisanym przełącznikiem który dociąga serwo do -100% zamykając przepustnicę. 

3. Throttle hold ON , Value 0%

4.Trzeba tak ustawić zakres tego gaszenie aby serwo nie "buczało" przy zamkniętej przepustnicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa !! Trochę dziwnie, ale działa - dzięki za pomoc
A tak swoją drogą to nie jest to przypadkiem wada fabryczna? Wydawało mi się że trottle hold jest właśnie do ustawienia punktu domknięcia?

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.