Skocz do zawartości

Wiedza książkowa o modelarstwie


Kpx800

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zapytam tak z czystej ciekawości. Skąd Panowie tyle o tym wszystkim wiecie. Ja sobie flaki wypruwam żeby czegokolwiek się dowiedzieć i nic, a jest tyle tematów że głowa mała, a czytając po forum to posty oscylują w zakresie pomocy bo nie umiem i każdy pomaga mówiąc krok po kroku co robić, a jak już się to zrobi to jest się dalej w punkcie wyjścia, bo nie ma się pojęcia co się zrobiło. Żeby tego było mało to żyje w takim miejscu, że jakiegokolwiek modelarza nie znajdę w promieniu 80 km. No i klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zapytam tak z czystej ciekawości. Skąd Panowie tyle o tym wszystkim wiecie. Ja sobie flaki wypruwam żeby czegokolwiek się dowiedzieć i nic, a jest tyle tematów że głowa mała, a czytając po forum to posty oscylują w zakresie pomocy bo nie umiem i każdy pomaga mówiąc krok po kroku co robić, a jak już się to zrobi to jest się dalej w punkcie wyjścia, bo nie ma się pojęcia co się zrobiło.

 

Ale na to rady że ktoś NIE ROZUMIE co robi to - sorry - już nie ma ...

 

ps. w sensie nie rozumie = nie ma pojęcia .... to chyba zabawki i do piaskownicy :!: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm ... na forum znalazłem 3 modelarzy lecz słabo aktywnych . A poza tym to miałem prawie taki sam problem u nas w Łomży jest nas 4. Lecz do pewnego momentu musiałem wszystko robić sam bo nawet nie wiedziałem o istnieniu moich kumpli :P Wtedy szukałem i czytałem wszystko jak leciało na forum jak już przeczytałem podstawowe rzeczy to koledzy z Łomży się odezwali i było już łatwiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.