Skocz do zawartości

(S) radio ,napędy itp WYSPRZEDANE


sławek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam "wietrzenie szuflad"  i  troszkę sprzętu do opchania w "zestawach" coś mi nie po drodze ostatnio z tym hobby ..1- Radio 6ch   FLYSKY I6  z 3 odbiornikami -FSIA6B ,FS0IA6 ,HK-TR6A za zestaw 200zł  stan bardzo dobry
2- Silniki: 4szt EMAX cf2822, niemal nowe - wzniosły na kilkanaście cm domowego quada i projekt poszedł w odstawkę 80zł
3- zestaw napędowy -Hextronik 700 ze smigłem SF 11" + regulator HobbyKing 30A  2-4lipo- odbył  kilka lotów, ciąg troszkę ponad 900g przy 3s 80zł
 4- zestaw napędowy Dualsky XM2830EA-11 +regulator Turningy PLUSH 30A- w pełni sprawny -nie jestem jego pierwszym właścicielem ale jest ok -60zł
 5- Watt meter 150A  4,8-60V  nowy -do pomiaru konsumpcji prądu naszego napędu i optymalnego jego zestawienia  40zł

 

Na życzenie wyśle zdjęcia ,preferuje odbiór osobisty -Wrocław lub zainteresowanemu wystawie na alledrogo (+15zł wysyłka)

Edytowane przez sławek
oferty wysprzedane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na (S) radio ,napędy itp WYSPRZEDANE
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.