Skocz do zawartości

Pilot do makiety


Amadeusz_Modelarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Posiadam dwie makiety szybowców w skali 1:4 i 1:5 i chciałbym wykonać do nich własnoręcznie figurki pilotów.

Myślałem nad wystruganiem pilota w styropianie, głowę wydrukować na drukarce 3d i założyć ubrania dla lalek.

Ma ktoś jakiś sposób na własnoręczną makietę pilota do szybowca? Zależy mi na tym aby były dość lekkie. 

Z czego można zrobić pilota aby był dość makietowy? 

Z chęcią obejrzę wasze figurki pilotów i poczytam o tym z czego można takowe wykonać.

Pozdrawiam Amadeusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Modelarz 2123 napisał:

 tutaj masz od zera opisane jak robiłem figurkę

 

Twoja figurka to lepsza niż w sklepach modelarskich. Gratuluję talentu🤝

Myślę, że może spróbuję wyciąć z pianki tak jak Ty i następnie dać na to ubrania. Głowę może wykonam w technologii druku 3d.

Zobaczę jeszcze na inne rozwiązania i nad jakimś pomyślę.

Dzięki
Może ktoś jeszcze się wypowie o swoich doświadczeniach i sposobach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, robas69 napisał:

Jeżeli pilot do makiety to nie może być gorszy od tego Zbyszka:-) tylko trochę kosztuje

Screenshot_2023-11-28-00-23-36-77_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Te makiety pilotów to są bardzo dokładnie zrobione. Ja chciałbym właśnie zrobić takie tylko "trochę" tańsze. Z tego co wiem to w tych figurkach głowa, ręce i nogi są z drukarki 3d, a reszta jest uszyte. 

Ja niestety nie mam takich umiejętności krawieckich więc to raczej u mnie się nie sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.