Skocz do zawartości

Moduł nadawczy ISRM do Horusa.


romsonic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .Posiadam nadajnik Horus X 10 E .  Niestety szwankuje w nim moduł nadawczy wewnętrzny. Drastycznie skrócił się zasięg  .

Zamiaruję kupić moduł  ISRM w sklepie  Modele 24 pl. Czy sprzedawany w tymże sklepie moduł da się zastosować do systemu  nadawania starszego ACCST po wgraniu  odpowiedniego firmware ? Na stronie sklepu z tymże modułem piszą że obsługuje ACCES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modułu to jest duża szansa, że będzie obsługiwał tylko ACCST D16 i to z firmware powyżej 2.0 (czyli zamienniki odbiorników D16 i starsze D8 mogą na nim nie działać). PS czy sprawdziłeś uszkodzenia toru antenowego nadajnika ( np. Pomiar SWR) bo może tu jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i rozumiem że na poziomie nadajnika  bez dodatkowych urządzeń się da... Mam kolegę modelarza z opanowaniem  elektroniki ,więc poproszę o pomoc.

Wpadłem na myśl. Jakby przełączyć antenę na wewnętrzną może pomoże różnicę  wykryć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.