Skocz do zawartości

Pudełko na aparaturę


mlody25

Rekomendowane odpowiedzi

Kopyto jest ale trochę je pokiereszowałem przy wyciąganiu z wytłoczki.NA kopycie były też "gałki oczne" z pingpongów ale się niestety "wsysły" przy temoformowaniu i musiałem zrobić dziury.

A w pracy jak im przyniosłem takiego teletubisia do wytłoczenia to się mnie pytali gdzie w tym będę chodził :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka ze to pisze ale faktycznie pudelko po butach na aparature to takie uskutecznianie dziadostwa no prosze was.Ja co prawda szanuje sprzet ale swojego profi 3030 pakuje na tylnie siedzenie samochodu i w swiat nic sie z tym niedzieje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również zakupiłem walizkę aluminiową do której, po odpowiednim przycięciu włożyłem styropian z oryginalnego opakowania mojej Futaby, sprawdza się pięknie i do dzisiaj Futabka ma się jak w oryginalnym pudełeczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.