Skocz do zawartości

Uprawnienia A2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po długich latach ze zdwojona siłą naszły mnie chęci na budowę modeli. A, że obecnie UE we wszystko wściubia nos, to okazało się , że aby budować i cieszyć się modelami RC (latającymi) należy mieć stosowne pozwolenia . Mam A1/A3 jestem w trakcie oczekiwań na A2. Do zaliczenia kursu i zdania egzaminów zmotywowało mnie juz posiadanie Elaktroszybowca Alpha 1500. Pozwolenia są potrzebne , bo jak nie to się jest przestępcą i będzie kara. Myślę ,że możliwość współpracy, kontaktów w Polskim Forum Modelarzy będzie służyła mojemu  rozwijaniu sie i rozszerzaniu zainteresowań. Modele budowałem już w czasie szkoły podstawowej , głównie MM i szybowce (jaskółki). Szybowce i nie doścignione RC w technikum. A później synom szybowce i modele z papieru. Dzisiaj mam na ukończeniu poza wspomnianym elektroszybowcem  - model samolotu Rumpler4c Taube w skali 1:12 . I to on ma latać na wiosnę.

Pozdrawiam

MIeczysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , 

Powiem tak nie wiesz w te gówno i nie rób żadnych kursów tylko lataj  gdzie chcesz jak masz ochotę . 

Ludzie,  rakiety ruskie spadały na Polskę to np, w Bydgoszczy i nikt tego nie namierzyło to modele będą namierzać . !!!!!!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2024 o 23:08, Mikołaj 1977 napisał:

Powiem tak nie wiesz w te gówno i nie rób żadnych kursów tylko lataj  gdzie chcesz jak masz ochotę . 

 

Jak masz udzielać takich złotych porad, to najpierw zapanuj nad ortografią, bo ciężko zrozumieć o co Ci chodzi, a potem się wymądrzaj. Nie wiesz, że w tym wypadku pisze się "nie wierz"? I nie jest to w tym wypadku żadna dysleksja czy dysgrafia tylko brak logiki - bo się łatwo i logicznie wymienia na "niewiara".

Jak chcesz to tak rób na własny rachunek i własną odpowiedzialność, ale nie namawiaj innych do złego.

 

@Mieczyslaw kurs się robi raz, jest łatwy, bezpłatny i już - zrobiłeś to wiesz. 20 minut wysiłku i żaden"krawężnik" czy samozwańczy ORMOwiec Ci nie podskoczy ;)

Pozdrawiam

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Market napisał:

 

Jak masz udzielać takich złotych porad, to najpierw zapanuj nad ortografią, bo ciężko zrozumieć o co Ci chodzi, a potem się wymądrzaj. Nie wiesz, że w tym wypadku pisze się "nie wierz"? I nie jest to w tym wypadku żadna dysleksja czy dysgrafia tylko brak logiki - bo się łatwo i logicznie wymienia na "niewiara".

 

Zgadza się moja, wina nie dopatrzyłem i od razu dodałem odpowiedź . 

Niestety , ale piszę na klawiaturze metodą 10-ciu palców   po prostu błąd w literówce ale po co od razu z tego składać zdanie o poprawne pisanie .

To tylko jeden wyraz , dodam ze są tu ludzie którzy takie piszą ośle wyrazy i jakoś wszystko jest w porządku . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mikołaj 1977 napisał:

Zgadza się moja, wina nie dopatrzyłem i od razu dodałem odpowiedź . 

Niestety , ale piszę na klawiaturze metodą 10-ciu palców   po prostu błąd w literówce ale po co od razu z tego składać zdanie o poprawne pisanie .

To tylko jeden wyraz , dodam ze są tu ludzie którzy takie piszą ośle wyrazy i jakoś wszystko jest w porządku . 

Myślę, że Andrzejowi chodziło o to, że jeśli już piszesz coś z pewnością swojej wypowiedzi to należy napisać to poprawnie. 

Wtedy porady wydają się bardziej rzetelne. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Market napisał:

 

Jak masz udzielać takich złotych porad, to najpierw zapanuj nad ortografią, bo ciężko zrozumieć o co Ci chodzi, a potem się wymądrzaj. Nie wiesz, że w tym wypadku pisze się "nie wierz"? I nie jest to w tym wypadku żadna dysleksja czy dysgrafia tylko brak logiki - bo się łatwo i logicznie wymienia na "niewiara".

Jak chcesz to tak rób na własny rachunek i własną odpowiedzialność, ale nie namawiaj innych do złego.

 

@Mieczyslaw kurs się robi raz, jest łatwy, bezpłatny i już - zrobiłeś to wiesz. 20 minut wysiłku i żaden"krawężnik" czy samozwańczy ORMOwiec Ci nie podskoczy ;)

Pozdrawiam

 

pollllllllllllllllll.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.