Skocz do zawartości

[P} Prosba o pomoc Tandem x20


amatorsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow-mam problem z ustawieniem alarmu pakietu zasilajacego odbiornik.Stosuje odb R168 Radiomaster z wej  batery czyli z odczytem bezposrednim bez dodatkowego modulu i owszem nadajnik odczytuje mi nap.pakietu ale mam problem z ustawieniem alarmu gdy nap. pakietu zejdzie np do 9.6V przy 3S.Moze ktos mi wyjasni jak ten alarm ustawic nie stosujac dodatkowego modulu z odczytem wszystkich cel.W funkcjach spec. mam wpisany plik Wav i radio go odczytuje ale zmieniajac nap. na nizsze nie informuje o tym.Wiem tez ze trzeba uzyc funkcji logicznych-ale nie mam pojecia jak to ustawic=prosze o pomoc=pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś na zasadzie:

p_log.JPG.8e980503a1146b909587e64cf57789c3.JPG

 

tu gdzie jest Bateria to musisz wskazać swój czujnik :)

 

obraz_2024-02-23_214640079.thumb.png.0f208a12fcba7c0809ea2fd874ce18a3.png

 

Pi razy drzwi

jeżeli a (napięcie z czujnika) spadnie poniżej x (ustawione na 9,6V) przełącznik L01 się aktywuje i będzie odtwarzał ścieżkę co (w widać w przykładzie) co 1 sekundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam X20, na szybko powiem, trzeba ustawić przełącznik logiczny. Jak to zrobić? Jutro w granicach godziny 18, 19 możemy się zgadać... jak pasuje podaj nr tel na PRV.

Pozdrawiam Robert 

Edit

Ewentualnie są fajne poradniki na YT

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-dzieki wszystkim-doszedlem do prawidlowych ustawien dzieki Wam-zle ustawialem na logice zrodlo ktorego dotyczy logika i na funkcjach spec. zrodlo odczytu .Wszystko smiga jak trzeba -dzieki=pozdrawiam wszystkich.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.