Skocz do zawartości

TwinJet Multiplex - ma facet talent xD


jary14

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ja bym się bał tak lecieć...ale podobno do odważnych świat należy :wink: (tylko nikt nie umie powiedzieć gdzie jest granica dzieląca odwagę od głupoty xD )

 

Ten moment pod mostem najbardziej mi się podoba :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję murem za Bartosz Mesjasz, nawet, żeby pokręcić kółka na polance, trzeba mieć wyszykowany pod ostatni guzik model..

A mi sie podoba ladowanie ;]

No mi oczy wyszły... tylko trochę szkoda tak lądować, bo jednak (mały) ale wstrząs był...zostanie ślad na EPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jestem w szoku. Ja rozumiem, że takie hobby, ale nie wiem, czy to już nie podpada pod skierowanie na specjalistyczne badania. Zwłaszcza, że praktycznie wszystkie to nie niefart tylko brak umiejętności - przeciąganie, nerwowe reakcje sterami, ...

Czego to ludzie nie zrobią byle ich kilka osób na tubie obejrzało.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem na początku:

(tylko nikt nie umie powiedzieć gdzie jest granica dzieląca odwagę od głupoty xD )

Widziałem, wiele różnych wygłupów z modelami, na "tubie", ale ten filmik mi się jakoś spodobał..zwłaszcza, że od jutra mam być jego szczęśliwym posiadaczem xD

Tutaj link do opisu TwinJeta :D

(taka mała autoreklama xD )

A ten drugi link... no ja bym się wstydził wstawiać taki filmik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nie zrozumieliśmy się.

 

Moja opinia dotyczy drugiego filmu, umieszczonego przez rebala (sądziłem, że "praktycznie wszystkie to nie niefart tylko brak umiejętności" jest zupełnie jednoznaczne).

 

A pierwszy film jest mi znany od ładnych kilku lat.

Tak "strzelając" powiedziałbym, że widziałem go pierwszy raz w 2003 roku.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia dotyczy drugiego filmu, umieszczonego przez rebala (sądziłem, że "praktycznie wszystkie to nie niefart tylko brak umiejętności" jest zupełnie jednoznaczne).

Chwile po kliknięciu " wyślij" się zorientowałem... ale i tak sądzę, że zarówno i w 1 i 2 filmie, są pokazane wygłupy. (co prawda 2 różne rodzaje, ale jednak wygłupy xD)

Oczywiście, nie ulega wątpliwości, że na 1 filmiku gość wiedział co robi, a na drugim... ankh...wiedział co chciał zrobić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.