Skocz do zawartości

Kabel + mx12 = problem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Opisze swój problem od początku do końca. Zamówiłem kabel na alledrogo cena 40zł w wczoraj przyszedł no i podłączam do USB wyświetla się komunikat sprzęt gotowy do użycia(ja jucz cały happy) klikam na panel sterowania kontrolery gier pisze Vjoy no i kalibracja wszystko ładnie i wracam do testowanie i patrze ster mi skacze mówię jeszcze raz kalibracja i jeszcze gorzej czerwone kreski drżą nie wiem już co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twój moduł ma widoczne zostawione 6 ścieżek (pól stykowych) po stronie kabla, to proponuję zmianę firmware z VJoy na RCU ( RC-USB ) autorstwa Vadima Kushnira oraz Vitalyego Puzrina. Ten firmware posiada wbudowane filtry i kilka innych rozwiązań pozwalających na osiągnięcie stabilnego sterowania. Wieczorem opiszę całą procedurę z linkami.. ale nie obejdzie się bez programatora ISP do uC Atmega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Mam ten sam problem lecz z mx-16s. Kupiłem sobie kabelek USB na allegro (tutaj to coś http://allegro.pl/item607026334_promocja_interfejs_usb_od_modelloo_warto.html ), jednakże po podłączeniu go do kompa i aparatury nie można w żaden sposób skalibrować wszystkiego razem.... Próbowałem różnych sposobów i nic :(

Może macie pomysł jak w tym przypadku ów problem rozwiązać?

 

pzdr.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem ten problem na sprzęcie MX-12 i symulator AFPD

 

wymagana kolejność jest następująca:

 

1-spinamy kablem nadajnik z komputerem

2- odpalamy program symulatora

 

NIGDY ODWROTNIE

 

pytanie czy podpinając sam kabel usb ustawiłeś w kontrolerach gier co trzeba?

 

N-Joy czy jak się tam Twój sterownik od kabla nazywa .......

razem z kablem powinien być opis i zapewne go otrzymałeś

 

jeśli masz symulator APFD to może coś podpowiem ale pozostałych nie znam :(

 

 

ważne : w przypadku aparatur JR/Graupner kabel symulatora wtykamy do gniazda na wyłączonej aparaturze . uruchomienie aparatury nastąpi samoistnie po wsadzeniu wtyku w gniazdo nadajnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utopia Hitec ma to samo, przynajmniej mój :wink: Sam się włącza po wsadzeniu kabla [wtyczki]... To tak czysto dla informacji innych :)

 

 

brakuje mi lombarda......... :devil:

 

 

a wogole po kiego zmieniacie te nicki ? tamten był jakiś ...sympatyczny

 

EDIT: To ja zrobilem - mammuth ;) :jupi: - wybacz ale nie moglem sie powstrzymac :oops: :roll: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Utopia Hitec ma to samo, przynajmniej mój :wink: Sam się włącza po wsadzeniu kabla [wtyczki]... To tak czysto dla informacji innych :)

 

 

brakuje mi lombarda......... :devil:

 

 

a wogole po kiego zmieniacie te nicki ? tamten był jakiś ...sympatyczny

 

EDIT: To ja zrobilem - mammuth ;) :jupi: - wybacz ale nie moglem sie powstrzymac :oops: :roll: :P

 

Kwietniowa wypowiedź, ale dopiero przeczytałem :rotfl:

 

Dlaczego? Tak wyszło :devil:

 

Łatwiej dla mnie... Ja nie muszę być sympatyczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.