Skocz do zawartości

os max 55 ax


Gość kasper150

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasper150

Witam , właśnie stałem się posiadaczem tego silnika (nowy) i mam pytanie jakie paliwo do docierania ?? a jakie do normalnych lotów ? i jakie śmigło do niego kupić ( będzie pracował w modelu bossanova 3d ) ? ///pozdrawiam\\\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do mojego osmaxa 46 ax do docierania użyłem paliwa arcticglow A5/19TLRD 5% a to ze względu na zawortość oleju 19% (rycynowy i syntetyczny) po dotarciu paliwo z mniejszą zawartością oleju( 17%) z mniejszą zawartością rycyny( A5/17TLS 5%) po prostu kupuję 2 bańki i po dotarciu mieszam te dwa paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do latania 3D żadne z tych smigieł sie nie nadaje duzy skok jest do lotów F3A z dużą prędkoscią Bossanova z założenia ma latac bardzo wolno i tzreba jej w tym pomagac a nie przeszkadzać dając smigło 12x7 zepsujesz to co producent chciał uzyskać.Proponowanym smigłem jest APC 12,25x3,75 jednak Twój silnik jest za mocny na takie smigło i aby uzyskać jeszcze lepszy efekty niz na 12,25x3,75 daj 14x4 dobrze Ci radze bo juz przez to przechodziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.