Skocz do zawartości

Jaki model mam wybrać?


Michal015m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem tutaj nowy ale przez pewien czas czytałem forum. Zamierzam rozpocząć przygodę z latającymi modelami RC na ten cel mogę przeznaczyć do 450 zł . Od pewnego czasu zastanawiałem się nad motoszybowcami na początek min: Sky Lady 2, ale czytałem też o PC Focus i Nemo i nie wiem który wybrać. Sky lady 2 ma dobrą aparaturę o dość dobrym zasięgu ale ma też swoje wady focus ma lepszy silnik pojemniejsze akumulatory jest większy i ma większą powierzchnie skrzydła jak również śmigło z tyłu ale przypomina mi bardziej zabawkę i wykonany jest z pianki EPP za to nemo ma możliwość podłączenia aparatury do komputera ale nie do końca jest motoszybowcem ma słabszą aparaturę i akumulator o mniejszej pojemności. Tyle udało mi się wyczytać o tych modelach na tym forum. Mam jeszcze kilka pytań w sprawie tych modeli

1. jakie są ich zasięgi bo podany jest tylko zasięg SK (500m),

2. czy focusa i sky lady po wyłączeniu silnika da się utrzymać w powietrzy np ponad 15 min

3. Którym modelem sobie dłużej polatam ( żywotność akumulatora i awaryjność modeli)

Bardzo proszę o odpowiedz

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASW 28 od Pelikana to odpowiedz na twoje pytanie które zadałeś i które zapewne zadasz. Rozważ jeszcze zakup Easy Stara od Multiplexa i wyposażenia w UH.

 

Czas który poświecisz na dalsze pytania poświeć na zbieranie [myślenie skąd wziąć] pieniedzy oraz na lekturę tematów przyklejonych oraz tematów podobnych do twojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.