Skocz do zawartości

Sprzedam E-flite Pitts S-1S 0.4m SAFE AS3X BNF Basic SPRZEDANY


Viper

Rekomendowane odpowiedzi

Rezerwacja do przyszłego tygodnia !

 

Sprzedam niezwykle ładnego mikrusa czyli Pittsa S-1S od E-flite w wersji SAFE AS3X Basic.

Model kupiłem na wyprzedaży po zmarłym Koledze modelarzu, ale ponieważ mam i tak za dużo modeli, a aby dokończyć pozaczynane, muszę wreszcie doprowadzić modelarnię do stanu używalności i zrobić w niej miejsce, stąd decyzja sprzedaży.

Nie mam pojęcia jaka była przeszłość modelu, acz wygląda na nelatany, albo w niewielkim stopniu latany. W każdym razie nie widziałem Kolegi nigdy na lotnisku z tym modelem. Ja nim też nie latałem, gdyż nawet nie mam takiego małego pakietu.

Nie widać na modelu jakichkolwiek śladów napraw czy awarii.

Do ulotnienia potrzeba tylko własnego nadajnika Spektrum dsmx i baterii.

Tu strona do polskiego sklepu z większą ilością informacji i filmikiem jak lata:

https://www.scorpio-polska.pl/katalog/e-flite/e-flite-pitts-s-1s-0.4m-safe-as3x-bnf-basic-p69066.html

 

Proponuję cenę 280 zł (wysyłka po mojej stronie)

Jeśli ktoś z W-wy zapraszam na oględziny modelu, wtedy cena niższa o koszta wysyłki (In Post - 20 zł)

A tu fotki:

 

 

Pitts.jpg

Pitts2.jpg

Pitts3.jpg

Pitts4.jpg

Pitts5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Sprzedam E-flite Pitts S-1S 0.4m SAFE AS3X BNF Basic SPRZEDANY
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.