Skocz do zawartości

Miłe zaskoczenie ....


Gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zamówiłem słownie :

- 12 szt końcówek/wtyczek do serw

- 2 komplety nakrętek

- 2 komplety trybów do HXT900 i ...

 

Dziś pan listonosz przyniósł przesyłkę a w środku dodatkowo :

obraz001xfx.jpg

 

 

 

NIe kupuję dużo więc tym bardziej miłe zaskoczenie. Niby reklamówka ale kto nie lubi prezentów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem od nich smycz i naklejki...

To miłe niespodzianki.

Brak instrukcji, lub instrukcje niezgodne ze stanem faktycznym, podobnie co innego zamawiasz, przychodzi coś "w zamian" - i to się zdarzało.

Natomiast sporo elektroniki w stanie fabrycznie uszkodzonym to te niemiłe niespodzianki, oby jak najmniej, bo generalnie sklep bardzo przyzwoity i w zasadzie cały nadaje się do ciekawych ofert :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na tę smyczkę...

 

Kiedyś mieli podobną akcję i wówczas czytałem, że urywały się w tych smyczach zaczepy i aparatury lądowały na glebie ponosząc uszkodzenia.

 

Może obecnie jakość ich się poprawiła, jednak ja bym nie ryzykował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na tę smyczkę...

 

Kiedyś mieli podobną akcję i wówczas czytałem, że urywały się w tych smyczach zaczepy i aparatury lądowały na glebie ponosząc uszkodzenia.

 

Może obecnie jakość ich się poprawiła, jednak ja bym nie ryzykował :P

 

Zaczep można wymienić zanim się zepsuje :)

 

edit: A mi ostatnio do zamówienia za 150$ nie dorzucili nic... A podobno smycz dodają do każdego zamówienia powyżej 70 czy tam 90$.

 

Teraz zamówiłem 2 ładowarki na kwotę 100$ i ciekawe czy dostanę :roll:

 

W sumie to już 5 zamówień do mnie dotarło i żadnego gratisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj także trafiła smycz. Chyba dorzucili ją w związku z zawyżeniem wagi paczki o prawie 300g :> Denerwuje mnie to osobiście, bo przekroczyłem kolejny próg ceny wysyłki, a jak się okazało było jeszcze 300g luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze robię pisząc to tutaj ale nie chce zakładać nowego tematu a rzecz dotyczy hobbycity i firmy TURNIGY:) A więc przymierzam się do kupienia pierwszej ładowarki i znalazłem ciekawą ofertę http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7028

 

Może ktoś też potrzebuje coś z tego sklepu to byśmy razem kupili:)

1. tańsza przesyłka

2. nigdy nie zamawiałem z zagranicy i jakbym to zrobił sam to pewnie nie wyszło by mi to na dobre :D potrzebuje instruktora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzechowiec, Szukaj: Turnigy accucell 6, paypal i hobbycitu albo unitedhobbies.

 

Tematów o tym co chcesz wiedzieć jest mnóstwo. Nikt gotowca Ci nie podsunie.

 

A zamawianie z zagranicy na pewno wyjdzie Ci na dobre bo to jest dziecinnie proste. Ale o tym w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.