Skocz do zawartości

Historyjki modelarskie


stach34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Dziś stracił bym 3 razy model , w moto/szybowcowym , półgodzinnym locie :shock: . 2 razy przez moją nieuwagę :evil: , a 3 raz mogłem skończyć jak DJ. ...

Wiatr był umiarkowany więc wyleciałem wysoko i szybowałem sobie pod wiatr , model prawie stał w miejscu, nagle ni ztąd ni zowąd jastrząb w locie nurkowym leci na model . Odruchowo dałem drąg od siebie, przez chwilę mnie ścigał ale sobie odpuścił :jupi: . Z tymi jastrząbami to nigdy nie wiadomo... raz to latają z tobą w kółeczko a innym razem chce cie dziabnąć... widocznie był głodny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem przygodę z jastrzębiem. Latałem wtedy depronowym akronautem na polach pod Poznaniem. Wiatr znośny ale latał sietnie ( wszak to był mój drugi model ). Wywijam różne ewolucje i widzę jakiegoś pata ktory lata niedaleko. Bat który był ze mną powiedział ze to jastrząb. Pomyślałem sobie " Iiii tam!" Potem było " Yyyy... WTF??" Widzę jak jastrząb piękna piką wali prosto na model. Więc ostry skręt , przeleciał kolo niego jakieś poł metra. Nożki jak z waty mam, wieć teraz ja ostra pika na pelnym ciągu i kosiakiem do mnie. Nic się nie stało ale adrenalinka buzowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

heh .. ja ostatnio latałem swoim easy starem z pożyczoną kamerką FlyCamOne 2 wykonałem około 4 loty raz film raz zdjęcia i tak dalej w końcu włożyłem swoją kartę pamięci i poleciałem latałem aż wpadłem w korek i tak ładnie spadając wylądowałem dziobem na ziemi patrze na model cały UFF... mówię sobie ale będzie fajny film przychodzę na lotnisko gostek od którego pożyczyłem kamerkę uświadamia mi iż zniknęła karta pamięci O BOŻE !!!! a miał być taki fajny film najgorsze ze nie zapamiętałem gdzie tego kreta miałem i takim sposobem przepadła mi karta pamięci z nagraniem :devil: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.