Skocz do zawartości

PZL-26


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...
Witajcie

 

Miło mi że tak komętujecie budowę PZL-ka. Była to ostatnie prezętacja. Szkoda.

 

Pozdrowienia

.

 

Dlaczego ostatnia ? Przymusu komentarzy chyba nie ma?

Temat mi się podoba i oglądam z przyjemnością to co robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że komentarze niczym nie odbiegają od standartu i są całkiem pochlebne.

Model jest ciekawy i oryginalny. Wykonanie wielce poprawne, dobrze więc , że zweryfikowałeś swą decyzję. Z przyjemnością obejrzę końcowe prace i model w powietrzu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy spojrzeć na liczbę odsłon tematu na dzień dzisiejszy ponad 9000 :D ,to jednak świadczy, że temat budzi zainteresowanie, nie bądź "Panem Obrażalskim", i kontynuj relacje.

Ja wiem, że każdy z nas lubi być troche połechtany, ale daj skokój robisz fajny model my śledzimy relacje i jest ok, a jak ktoś będzie miał coś ciekawego do napisania to napewno to zrobi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

o kurde, to ta maska ma 50cm ?

 

a może jak robisz zdjęcia to dla porównania kładź miarkę albo coś o powszechnie znanym wymiarze :mrgreen:

 

a silnik jak bedziesz mocował bo na innych zdjęciach widać że kadłub konćzy (zaczyna :mrgreen: )się tuż przed kabiną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Super! Normalnie extra (chociaż to pzl :D ) a mnie ciekawi jak owe portki zostaną zrobione chodzi mi o to że pod obciązeniem na całej długości są równomierne pomarszczone tak jak to widać na zdjęciu zamieszczonym przez f-150, a jednak bez obciążenia zachowują kształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwoliłem sobie poukładać zdjęcia oraz pokazać to zdjęcie co się nie pokazuje.

 

Jak widzisz wystarczy usunąć spacje pomiędzy [ i img] i wyjdzie to co poniżej.

 

Świetnie zaczyna to wyglądać. :D

5138605fd41cb9a2med.jpg

 

6ad8542f67e1fb84med.jpg

 

a1565441b402e900med.jpg

 

8201a2b267d1947cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.