Skocz do zawartości

JU-87D ESM


GL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniasz wykonanie modelu? Chodzi za mna duża makieta pod benzynę. Ile cie kosztowało wyposażenie modelu nie liczba silnika?

 

Wyposażenie modelu (wszystko co w środku, razem z silnikiem) kosztowało między 3,5-4. Dokładnie nie liczyłem, bo kilka elementów było używanych. Samolot ma bardzo dobre elementy drewniane, kryte balsą i folią (praktycznie nie widać gdzie jest twarde, a gdzie miękkie pokrycie). Bardzo dobre farby i fabrycznie klejone naklejki.

Laminaty są nieco gorsze - słabo poklejone z wręgami i mało tych wręg i listew w środku. Słaba jest instrukcja i brak nawierceń na laminacie, tak że czasami nie wiadomo co i gdzie przymocować.

Ogólnie OK, ale wymaga staranności i planowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modele tak kosztują ale w makietach nie cena się liczy. Mam makiete ESM faktycznie laminat taki sobie czasami niedoróbki ale całość przyzwoita sam bym lepiej nie zrobił czyli bardzo dobra alternatywa dla amatorów.

 

GL czy żona czytała ten post :):) bo ja czasami muszę coś jej tak dla równowagi zrekompensować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona na szczęście tego nie czyta, niestety koledzy nie zawsze byli dyskretni i też muszę rekompensować.

Co do ESM, to są to obecnie jedne z lepszych, i przy tym najtańsze (w Polsce) makiety w klasie około 2m.

Chodziło mi o to, że samemu można by zrobić lepszy, konstrukcyjny kadłub, no ale taniej by to nie wyszło i potrwało by ze dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam

Ja zakupiłem swego czasu Mustanga z tej firmy ale jak na razie czeka na lepsze czasy bo nie ukrywam troszkę po zakupie naczytałem się różnych opinie i w pewnym okresie zastanawiałem się czy go nie sprzedać ... Ale raczej pójdzie na warsztat . Mam zamiar dać tam DLE30 . W zestawie mam podwozie pneumatyczne co do którego niestety są ponoć duże zastrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.