Skocz do zawartości

Cheerson CX-10 czy może być coś mniejszego?


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem tego malucha dla syna, bo Hubsana X4 trochę się bał. Ten maluch przypadł mu od razu do gustu.

Przyszedł w opakowaniu wielkość puszki od piwa.

DSCN0613.JPG

 

 

W środku nadajnik, ładowarka USB i 4 zapasowe śmigła. Ja dokupiłem jeszcze osłonkę na  śmigła.

DSCN0617.JPG

 

DSCN0618.JPG

DSCN0621.JPG

 

 

Małe porównanie z Hubsanem X4 i śmigłowcem z Orlenu.

 

DSCN0620.JPG

 

Oraz z moją aparturą

 

DSCN0626.JPG

 

 

ładowanie do pełna trwa ok 14 minut.

Lot bez osłonki na śmigła trwa 4 minuty

To maleństwo waży 13 gram a razem z osłonkami 15gram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bardzo fajny maluch. Pierwszy raz widziałem w użyciu w Wilczych Laskach, jak latał nim Robert. Swojego kupiłem z banggood. Szedł ponad miesiąc. No i już na miejscu okazało się, że pomyliłem się w zamówieniu ściągając w innym mode. Odruchy nie te. :( Odstąpiłem koledze dla synka, a sobie zamówiłem następnego z już dobrym mode :) Czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać, że ciężko mi się nim lata, gorzej niż Hubsanem X4.

A to dlatego, że nadajnik jest taki malusi. Nie mam dużych rąk, ale to maleństwo jest jednak za małe, źle leży w dłoni, steruje się kciukami a ja zwykle trzymam drążek dwoma palcami.

Nie czuję drążków, delikatnie przesuwam, nic się nie dzieje, trochę mocniej a tu bach, quad zbyt mocno się przechyla.

Takie trochę sterownie 0-1. Trudno go wyczuć. Jako zabawka owszem, ale lepiej lata mi się Hubsanem X4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam duży dylemat.

Znalazłem tego malucha z dodatkowym silnikiem i akumulatorkiem za 110zł+przesyłka oraz Biedrone ladybird v939 3 baterie, stan dobry nie uszkodzony, lata ponoć jak nówka, wylatane ok 55-60 pakietów, do sprzedania za 100zł. Co tu wziąć? :/ Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ani jedno ani drugie na pierwszy raz, Hubsan to rozsądna wielkość do ceny i odpowiedni czas lotu. Zamów sobie z banggood, tam są quady od chyba 60 zł za sztuke te najtańsze. Biedronki nie uznaje bo ta wersja ma przekładnie, moim zdaniem więcej do psucia się przy kretach, nie lubię przekombinowanych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.