Skocz do zawartości

A potem się dziwicie...


e-mir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

natura , a raczej kultura jest nie sprawiedliwa dla meżczyzn, właściwie jedyne z czego mężczyzna może mieć ucieche, czyli poczucie bycia mądrzejszym i silniejszym od kobiet, jest przekreślone i zgwałcone, bo mężczyzna mający sie za mądrzejszego wobec kobiet zostanie nazwany swinskim szowinistom, a miesnie sużą do zap...nia na rzecz kobiet

 

Byc moze, ze masz troche racji, ale badz ostrozny abys nie wyladowal tak jak jeden z tych facetow:  :D

Trzech kolegow rozmawia jakie to niemadre sa ich zony:

 

Moja zona 2 tygodnie temu kupila 20kg miesa, na przecenie, ale my nie mamy drugiej lodowki.

 

To nic takiego, mowi drugi, moja zona jest tak niemadra; miesiac temu kupila samochod, oczywiscie na przecenie, ale ona nawet nie ma prawa jazdy.

 

To wszystko nic, mowi trzeci, moja zona w weekend poszla bawic sie z kolezankami, wziela cala torbe kondom’ow, ale ona przeciez nawet nie ma penis’a!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.