Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Jacek T
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam,

Aby odpowiedzieć na to pytanie, muszę napisać, że bardzo chciałem założyć konto na tym forum, więc użyłem opcji ,,Rejestracja” i założyłem konto (właśnie z loginem Jacek R. M. T.), ale e-mail aktywujący nie dochodził pomimo tego, że używałem opcji ,,Wyślij ponownie e-mail aktywujący”. Później spróbowałem zmienić adres e-mail, ale nie mogłem bo nie dostałem e-maila aktywującego, w którym znajdują się potrzebne do tego informacje. Pewnego dnia pomyślałem, że jeśli dalej będę czekać na tego e-maila aktywującego, to o koncie na forum będę mógł tylko pomarzyć, więc postanowiłem użyć opcji ,,Rejestracja nowego konta” (myśląc, że jest to opcja polegająca na tym, że stare konto jest usuwane i powstaje nowe oraz sądząc, że jeśli ta opcja jest udostępniona, to na pewno jest ona zgodna z regulaminem), tylko że używając tej opcji musiałem zmienić login, więc zmieniłem go na Jacek T.

Pozdrawiam,

Jacek T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.