Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich modelarzy. Mam dwanaście lat i niedawno zainteresowałem się budowaniem samolotów RC, więc założyłem konto na tym forum, ponieważ nie znam się za bardzo na takich rzeczach.

Jacek T.

Witam,

Aby odpowiedzieć na to pytanie, muszę napisać, że bardzo chciałem założyć konto na tym forum, więc użyłem opcji ,,Rejestracja” i założyłem konto (właśnie z loginem Jacek R. M. T.), ale e-mail aktywujący nie dochodził pomimo tego, że używałem opcji ,,Wyślij ponownie e-mail aktywujący”. Później spróbowałem zmienić adres e-mail, ale nie mogłem bo nie dostałem e-maila aktywującego, w którym znajdują się potrzebne do tego informacje. Pewnego dnia pomyślałem, że jeśli dalej będę czekać na tego e-maila aktywującego, to o koncie na forum będę mógł tylko pomarzyć, więc postanowiłem użyć opcji ,,Rejestracja nowego konta” (myśląc, że jest to opcja polegająca na tym, że stare konto jest usuwane i powstaje nowe oraz sądząc, że jeśli ta opcja jest udostępniona, to na pewno jest ona zgodna z regulaminem), tylko że używając tej opcji musiałem zmienić login, więc zmieniłem go na Jacek T.

Pozdrawiam,

Jacek T.

Ok, stare konto już usunięte, zobacz czy obecne Ci chodzi. Powinno już śmigać jak należy.

Pozdrawiam !

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By młodszypilotamatormodelarz
      Witam,
      Właśnie wróciłem z Norymbergii - ach co tam było albo czego nie było.... zobaczcie relację z modelarskiej hali nr 7, nowości 2016 i również już znane modele, niektóre po liftingu. Trzy dni biegania z kamerą z wywieszonym jęzorkiem i z bananem od ucha do ucha..... sama radość 

• Guest Gimmik.pl1
      By Guest Gimmik.pl1
      Gimmik.pl to jedna z wiodących hurtowni modelarskich w Polsce, tworzona przez miłośników modelarstwa. Niezależnie od tego, czy latasz od lat, czy może dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę- nasz zespół dobierze dla Ciebie odpowiedni model, części i akcesoria. W przypadku jakichkolwiek problemów, nasz serwis zadba o to, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się sprawnym modelem.

W ofercie posiadamy m.in.:
      Drony RC: Syma, X-Drone, Quadcopter, Walkera
      Samoloty RC: SIG, Cessna, Sky Sufrer
      Łopaty, kadłuby, płozy, akumulatory, silniki, ładowarki

Z przyjemnością odpowiemy na pytania zarówno mailowo i telefonicznie, jak i w tym wątku.

Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów.
      www.gimmik.pl

• By Marley
      Sklep modelarski Modelmotor to serwis stworzony przez modelarzy dla modelarzy. Dzielimy Twoja pasję i oddajemy Ci swoją wiedzę w postaci cennych porad . U nas zakupisz  różnego rodzaju modele (samoloty RC, helikoptery RC, samochody RC, quadrokoptery, czołgi RC, łodzie RC, zabawki RC i modele plastikowe do sklejania), aparatury RC, silniki elektryczne i spalinowe, akcesoria i materiały do budowy. Gwarantujemy terminowe dostawy w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy wszystkich pasjonatów modeli rc do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu!.

Sklep Modelarski
      Modelmotor - Jacek Nowak ,
      ul. Niemeńska 8a
      60-412 Poznań
      Kontakt:
      e-mail: sklep@modelmotor.pl
      Tel. 61-847-18-18
    • By Radek Oleksy
      Sekcja Modelarska Aeroklubu Ostrowskiego zaprasza ZAWODFNIKÓW I KIBICÓW  na VII "Memoriał Henryka Jerzyka".
      Zawody zaliczane do Pucharu Polski Latających Makiet Samolotów klasy  F4C, G, H, B/P oraz EUROPA STAR CUP - 
      Lotnisko Aeroklubu Ostrowskiego Michałków w dniach 29-31.05.2015

Szczegóły i zgłoszenia : rc-ostrow.pl

Radek
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.