Jump to content
Sign in to follow this  
Radek Oleksy

Zapraszamy na VII Memoriał Henryka Jerzyka Puchar Polski Latających Makiet Samolotów oraz Europa Star Cup - 2015

Recommended Posts

Sekcja Modelarska Aeroklubu Ostrowskiego zaprasza ZAWODFNIKÓW I KIBICÓW  na VII "Memoriał Henryka Jerzyka".

Zawody zaliczane do Pucharu Polski Latających Makiet Samolotów klasy  F4C, G, H, B/P oraz EUROPA STAR CUP

Lotnisko Aeroklubu Ostrowskiego Michałków w dniach 29-31.05.2015

Szczegóły i zgłoszenia : rc-ostrow.pl

Plakat_maly.jpg

Radek

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By icmag
      Witam wszystkich mam na imię Janek po dłuższej przerwie powoli wracam do modelarstwa , jak byłem młodszy zajmowałem się modelami spalinowymi i modelami z epp air combat. Obecnie szukam planów makiety - messerschmitt bf 109 z rozpiętością skrzydeł 1.8 - 2m.
      Forum przeglądałem parę razy, aczkolwieknie dawno zdecydowałem się założyć konto.
      Niżej mój ostatni model super sportster.
      Używam nadajnika futaba 7c 2.4 Tyś ss fasst.
      Pozdrawiam 🙂

• By AKocjan
      Witam serdecznie, zapraszam do obejrzenia filmu dotyczącego przeciągnięcia,  przyczyny większości kraks modeli zdalnie sterowanych.  

• By RenoFlo
      Zawody i cała impreza zostały odwołane

Zostaną przeprowadzone w innym terminie

• By kaszalu
      Witam Wszystkich !
      Proszę o informację czy w Kołobrzegu lub jego okolicach są miejsca do polatania modelami RC i spotkania się z kolegami w celu wymiany doświadczeń ?
      Pytam w imieniu kuzyna Tomka z Kołobrzegu którego ostatnio zainteresowałem lotami.i chyba go to wciągnęło ! 
      Na razie złapał  trochę teorii, symulatora i szkolenia w realu, ale przydało by mu się wsparcie na miejscu !!
      Tomek na fotce na lotnisku modelarskim w Bydgoszczy - łączka Fordon ! 

http://pfmrc.eu/index.php/topic/44643-lotnisko-bydgoszcz-fordon/page-107?do=findComment&comment=707242

• By semp
      W dniach 27-29 lipiec 2018 planujemy spotkanie modelarzy- makieciarzy na                       Warbirds 2018 w Bobrownikach.
      Zapraszamy wszystkich z makietami samolotów wojskowych i nie tylko.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.