Jump to content

Cybuch

Modelarz
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

Contact Methods

 • Skype
  Iruchna 30

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Modlarstwo lotnicze
 • Imię
  Irek

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. Do sprzedania raz użyte gogle Eachine EV 800 , w gratisie dokładam monitor z wejściem AV 7 cali. Cena to 300 zł. -bez anten widocznych na fotkach.
 2. Jak w remacie. Cena 120 zł. Więcej informacji tutaj - http://www.nastik.pl/graupner-gr12l-sumdt-diversity-24ghz-hott-brak-p-8225.html Pozdrawiam.
 3. Jak w temacie. Inne też wchodzą w rachubę , ale Graupnera 2,4 G systemu HoTT.
 4. Cybuch

  Graupner MC28

  Koledzy, jest problem z czwartym kanałem w MC26 . Drga serwo na czwartym kanale. Po wejściu w opcję wychyleń wszystkich kanałów wyrażnie widać jakie są drgania. Może ktoś coś podpowie co może być przyczyną?. Pozdrawiam.
 5. Jak w temacie . Nowe dwa silniki , jeden odpalany przez producenta. Cena to 800 zł. sztuka. Cena do małej negocjacji.
 6. Wyniki pomiarów serwa. Prąd jałowy Max uciąg. Niestety do testów miałem kiepską baterie.Sądzę , że przy zdrowych bateriach 25kg. wyciągną. Prąd max . Też nieprawda , że niby na zwarciu producent podaje 2,5 A Pomiar wychyleń. Niestety pojawiło się dość pokaźne zjawisko palaraksy.Tutaj jest OK. Błąd wynosi ok. 1 stopień. Prędkość działania obu serw bardzo podobna.
 7. No tak ,nie chciałem przeginać prądowo z uwagi na odbiornik i nie zakładałem zabezpieczeń na snapy. Przetestuje jeszcze raz na snapach kulowych. Pozdrawiam.
 8. Zrezygnowałem z trójkąta na spływie płata i wygląda to tak
 9. Proste narzędzie do wycinania trójkątnych listew.
 10. Jak w temacie.
 11. Jestem kolejnym właścicielem wycinanki od Kolegi Marcina Extra 300 2,7m. Na prośbę Marcina postaram się zrobić relację z budowy . Wiem , że wszystkie wcześniejsze fotki poszły do archiwum , więc są niedostępne. Jednak zdążyłem zrobić kopię fotek i jak ktoś będzie w potrzebie są dostępne u mnie. Budowę zacząłem od płatów. Wyraźnie widać pierścienie korygujące średnicę rury nośnej z fi. 38 na fi. 35. Proszę zwrócić uwagę na przekątne ażurów żeber i belek dzwigara - warto to zrobić- naprzemiennie. Nie ma powodu do paniki jak brak relacji z budowy. Ten projekt jest tak zrobiony , że każdy go poskłada. Z mojej strony Wielki szacun dla konstruktora.
 12. Do sprzedania dwa nowe silniki Turnigy TR-32. Jeden nie smakował paliwa , a drugi był odpalany przez producenta. Cena to 900 zł. za sztukę. tel. 789 237 297
 13. Jak w temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.