Jump to content

Cybuch

Modelarz
 • Content Count

  630
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Cybuch last won the day on August 27

Cybuch had the most liked content!

Community Reputation

140 Excellent

About Cybuch

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Modlarstwo lotnicze
 • Imię
  Irek

Contact Methods

 • Skype
  Iruchna 30

Recent Profile Visitors

1,607 profile views
 1. Wiesław , działam i właśnie doszedłem do wniosku , że ekstra jest już dorosła i nie potrafi chodzić . Potrafi , ale nie ma nóg więc trzeba jej pomóc . Tu uśmiech do Krzysia o podwozie . Macie coś w zanadrzu ?. Nygus i tyle 😀 Ja ucinam w połowie i oblewam dobrym klejem.
 2. OK , każdy ma swoją technikę klejenia , ale niech wcześniej przeczyta przeznaczenie do klejonych materiałów. To że jest napisane , że do drewna wcale nie oznacza , że jest odpowiedni dla naszych potrzeb. Jaka durnota , jaka temperatura. Wiesiu , o czym Ty mówisz.
 3. Wiesiu , model masz z drewna , więc używaj kleju do drewna. Nie polecam żywicy jest sztywna i krucha , nie pracuje. Kto takie głupoty wypisywał ?
 4. Po kiego grzyba domek smarować żywicą , co to da.Lepiej pomalować lakierem bezbarwnym. Chłop swoje baba swoje.
 5. No pięknie , ale i tak udziabane klejem. Wiesiu , bez obrazy , to tylko kwestia zastosowanego kleju. Daj się przekonać do rakola.
 6. Dzisiaj zalaminowałem stelaż kabinki by była sztywna i w przyszłości nie pękała jak Tobie Wiesław. Uważam, że warto przy budowie poświęcić więcej czasu i zrobić wszystko porządnie a nie po łebku. Robisz raz. Fajny model zrobiony byle jak , byle szybko po jednym sezonie wygląda jak stary klamot.
 7. Już się nie nauczysz . Masz za twarde paluchy. Ja za młodego grałem.
 8. Coś mi się wydaje , ale chyba nie. Polubiłeś tą dłubaninę. Przyznaj , że ta robota ma sens i cieszy jak z niczego powstaje coś fajnego.
 9. Wiesiu, jadę z koksem. No to jak właściwie jest , bo nic nie rozumiem. Jest dobrze czy źle.
 10. Jasne , chciałbyś by wszystko pracowało jak w zegarku , ale nie da się tego zrobić z chinolami. Za dobry sprzęt trzeba zapłacić a jak tańszy to sie męcz. To , że inne np. MX ie silnik pracował jak chciałeś to wcale nie oznacza , że będzie tak samo z innymi. Przerabiałem wiele tematów z tymi silnikami i wiem jak kapryszą. Straciłem dwa paznokcie bo był francol tak uparty. Walił po pazurach jak RYTM. Po wymianie łożysk na wale chodzi jak pszczółka . Dałbyś wiarę ?.
 11. No właśnie Wiesiu , nigdy nie dokręcamy świecy zbyt mocno bo możesz zauważyć , że później jest problem z jej odkręceniem. Jak to się potocznie mówi - dokręcamy na pół gwizdka.
 12. To się okaże po godzinie pracy. Przerabiałem ten temat . Cholera zawsze świeca była ubabrana olejem , ale ......może. No właśnie . Jestem takiego samego zdania.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.