Skocz do zawartości

DHC - 2 BEAVER


elektronik-adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

żeby nie było że nic nie zrobiłem kadłub jest już pokryty 1 warstwą podkładu doszło kilka pierdół do skrzydeł i całość stoi już na pływakach

post-3669-0-73192700-1395401689_thumb.jpg

post-3669-0-36916000-1395401693_thumb.jpg

mało miejsca w mieszkaniu następne zdjęcia może będą już na zewnątrz. Mocowanie pływaki kadłub będzie jeszcze wzmocnione przez 4 listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega z Bielska. Wiem, że macie w okolicy akweny, ale ja zapraszam do Terlicka, 9km od Cieszyna i mam dla Twojego bobra towarzystwo.

 

post-1788-0-63030000-1396042022_thumb.jpg

 

A jeśli chodzi o regulator napięcia, to w przypadku wodnosamolotu ja rezygnuję z kolejnej rzeczy, której woda może zaszkodzić i stosuję zwykły pakiecik NiMh 1600mAh. Wystarczy kropla wody i masz po sterowaniu. Widziałem takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz latać głównie z trawy, to daj sobie spokój z pływakami. Zrób go na kołach, a pływaki - oddzielnie jako opcja jak to sam nazwałeś - okazjonalna. Bez sensu jest latać z trawy na pływakach z chowanymi kołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie tam. Wraz z kolegami dogadaliśmy się z właścicielem jednej plaży i tam możemy sobie latać do woli, nawet nas namawiał do zorganizowanie zawodów "międzynarodowych" ;)

 

Adam, mój Beaver ma 1.9m rozpiętości, powstał z zestawu czeskiej firmy HVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.