Jump to content

Depesz

Modelarz
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Depesz last won the day on January 31 2014

Depesz had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

Contact Methods

 • WWW
  http://www.damptour.com.pl
 • Skype
  pdanielec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Cieszyn
 • Imię
  Przemek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polecam te: https://www.scorpio-polska.pl/katalog/e-flite/chowane-podw-el-kl-60-120-85st-mechanizm-p28594.html
 2. Dzięki, jedna fota za sto słów.
 3. Witam. Krótkie pytanie. Możecie mi podać rozstaw śrub mocujących gaźnik w silniku DLE 20RA. Chcę zamówić dyfuzor, a jestem za granicą i nie mam silnika pod ręką. Z góry wielkie dzięki.
 4. Cześć. Ja jestem posiadaczem bliźniaczego modelu z Hangar 9, tutaj stara relacja Latam nim do dziś. Lata fantastycznie. Silnik to Turnigy 5055 580kv, regulator to Jeti Spin 90 opto, śmigła to Graupner 14x7x3 a drugie to Biela, piękne makietowe 14x8x3, pakiet Hacker 5000mAh 6S. Odgłos śmigła na pełnych obrotach niezastąpiony. Niestety zestaw ten jest prądożerny, timer mam nastawiony na 6 min.
 5. Depesz

  Saito FG60R3

  Cześć. Ja może z innej skali, ale zapytam, czy ktoś ma doświadczenia z FG 19 r3. Mam nową sztukę i nie chciałbym zrobić czegoś nie tak od samego początku. Ktoś coś?
 6. Dzięki za podpowiedź. Piszesz, że trzeba będzie zmienić ustawienia. Rozumiem, że można to będzie zrobić z poziomu aparatury.
 7. Cześć. Z układu zapłonowego (RCExl) silnika Saito wyprowadzony jest przewód do tachometra. Czy jest jakiś moduł Jeti, dzięki któremu telemetria pokaże mi obroty silnika na wyświetlaczu DS-16?
 8. Depesz

  Donald Zumbacha

  Marcin, bardzo chętnie, czekam na propozycję, dzięki.
 9. Depesz

  Donald Zumbacha

  Dzięki. Nie znałem tej strony.
 10. Depesz

  Donald Zumbacha

  Chodzi dokładnie o tego kaczora. Mój model ma 160 cm rozpiętości, a toto chyba maleńkie.
 11. Depesz

  Donald Zumbacha

  Drodzy koledzy, czy ktoś może posiada plik z wizerunkiem kaczora ze Spita Zumbacha? Taki, który mógłbym wydrukować na kalkomanii. Byłbym wdzięczny.
 12. Cześć. Jednak decyzja zapadła. Saito trafiło do AT-6. Do P47 trafi DLE20RA ze śmigłem 16x8. Wilk syty i owca cała.
 13. O, i to jest rzeczowa odpowiedź, a nie jakieś durne przytyki personalne. Dzięki. Pozostaje jeszcze kwestia czy ten silniczek da radę z tym modelem. Największe zalecane śmigło to 15x6. Dziś dostałem system oświetlenia Unilight dedykowany do tego modelu. Zastanawiam się, jak umiejscowić światło lądowania (jeden reflektor) i beacon. Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia, na którym widać umiejscowienie tych świateł. W jednym przypadku widziałem reflektor na spodzie skrzydła zamontowany płasko, teoretycznie świecące pionowo w dół. Unilight sugeruje, że światło lądowania powinno znaleźć się na goleni lewej.
 14. Pytałem o konkretną kwestie. Nie będę się wdawał w bezcelową dyskusje. Kup p47 z H9 Fg19 i spróbuj własnych sił. Ta przekora to chyba nasza cecha narodowa.
 15. P47 nie ma okrągłej maski.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.