Skocz do zawartości

Zbiornik do DLE55


Depesz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre pytanie.

W zeszłym roku skasowałem model bo mi paliwa zabrakło , w modelu był nowy silnik DLE-55 , model niby 3D ale nie było ostro bo latałem na nieznanej miejscówce.

Ogólnie model latał 9 min na 500ml benzyny i zdechł z braku paliwa, model został odbudowany ale nie oblatany,  ale już był uruchomiony i w zbiorniku było mało paliwa powiedzmy ćwierć , postał na ziemi chwilę popyrkał , kilka przygazówek i wpieprzył te ćwierć zbiornika, tak że benzynę żre jak świnia.

Miałem rcgf 55 z HK , który bardzo oszczędnie się z paliwem obchodził po 10-12min ostrego hajcowania jeszcze zostawało paliwa na kilka podejść, w razie potrzeby nieudanego lądowania.

Mam też nowy model z silnikiem składakiem , częściami mnie forumowi koledzy obdarowali trochę DLE trochę DLA trochę Rcgf , poskładałem to do kupy i chodzi jak laleczka , i również 12 min lotu nie jest problemem mimo pałowania silnika.

Zbiorników używam 500ml , ale temu łakomemu oryginalnemu DLE-55 i 800ml by nie zaszkodziło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.