Skocz do zawartości

Pakiet do Sky Surfera 2000


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Jakiej pojemności pakiet dobrać do Sky Surfera 2000 przy załeżeniu, że będę latał bez sprzętu fpv z naciskiem na lot szybowy (choć nie tylko). Chciałbym żeby lot trwał możliwie jak najdłużej. Czy te pakiety z abc-rc ABC POWER NANO TECH lipol są warte uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na 3s to śmiało można założyć 5000 ah a ciężarki do wyważenia oddać na złom.

Ja latam na 2x2200 i ustawiam je w zależności od wyposażenia jakie zabiera, tu ustawione jeden na drugim, ten pierwszy maksymalnie na dziób (trzeba trochę wyciąć pianki)

 

post-10282-0-23988800-1392897230_thumb.jpg

 

a przy takim ustawieniu w miejsce kabinki wiezie kamerę ważącą ponad 100g

 

post-10282-0-69223300-1392897414_thumb.jpg

 

Tak, że możliwości wożenia prądu są prawie nieograniczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tu.

Zakupiłem w końcu Sky Surfer 2000 2-T. W sklepie ABC-RC zapewniono mnie, że skrzydła są mocowane za pomocą śruby. Za Chiny nie wiem jak to zrobić i gdzie niby tę śrubę mam wkręcić! Skrzydła są składane na puzzle. Mam kilka swoich pomysłów jak je zablokować, ale nie widzę rozwiązania, o którym mówi sklep. Macie jakiś sprawdzony sposób, przecież samo złożenie tych puzzli nie wytrzyma.

Włóż 5000 mAh i prędzej Ci się znudzi niż zabraknie prądu.

Za Twoją namową kupiłem 4200mAh :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotujesz uszkodzony fragment do czasu przywrócenia pierwotnego kształtu. Warto mieć zimną chochlę, którą wyrównasz nadmiernie napuchnięte granulki. Metoda sprawdza się szczególnie w przypadku zupełnej dekapitalizacji modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Właśnie skonczylem swojego. Po zalaminowaniu przodu kadłuba (4 warstwy tkaniny 43g) + strobo w okolicach CG i dodaniu dwóch modułów telemetrii (prąd/napięcie + vario) wlozylem pakiet 2600 w szczeline w samym nosku (gdzie idealnie i ciasno pasuje) model wazy 1.39 kg i wywaza się idealnie (75 cm). W takiej postaci opada na nosek dosłownie ze dwa stopnie i jest gotowy do lotu bez żadnych dodatkowych balastow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.