Jump to content

Hotpoint

Modelarz
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

Contact Methods

 • WWW
  info@reklamabarlinek.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Barlinek
 • Imię
  Adrian

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Jak pamiętam to około 280x240x310 mm. Tak PLA.
 2. Piękne fotki Miałem w życiu jednego Saito (115) i to był zdecydowanie najgorszy silnik z jakim miałem do czynienia. Przy pierwszym odpaleniu pękł kolektor wydechowy przy gwincie tłumika, a w późniejszej eksploatacji silnik wyrzygał tłumikiem obejmę kulek z łożyska na wale. Saito kupiłem dwa razy: pierwszy i ostatni.
 3. Pomyślę, narazie to działania zaczepne w celu aktywacji miejscowych. Dokumentacja foto jest robiona na bieżąco, więc jak coś to zrobię temat.
 4. Nic się w regionie nie dzieje, więc zamiast tworzyć nowy temat o MX'ie, których na forum było "pincet" wrzucę tu fotki. Niech stracę Rzeźbię MX 2200.
 5. Zostawię info, może komuś się przyda. Dziś podłączyłem Powerbox Competition SRS z odbiornikiem Flysky FTr10. Wystarczy ustawić w radio i PB s-bus i wszystko pięknie śmiga.
 6. Może jakaś oficjalna publikacja instrukcji, żeby nie kombinować?
 7. Miło było poznać kilka osób z forum oraz wymienić doświadczenia i zobaczyć Extrę z zamałym boxerem
 8. Dostałem potwierdzenie z forum Powerbox, że będzie działać z s-bus.
 9. Witam. Kupiłem niedawno FlySky Paladin. Fajne radio jak na moje potrzeby, ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia i chwilę po nim wjechał Corvus z silnikiem 130cc. Powoli planuję zbierać graty do jego ulotnienia i pewnie powinienem zacząć od kolejnego nowego radia , ale... Zastanawiam się nad kupnem Powerboxa Competition SRS: Serial Receiver System umożliwia korzystanie z odbiorników z interfejsem szeregowym: Spektrum DSM2 i DSMX (w tym kanały X-Plus), Multiplex M-Link, Futaba S-Bus, HoTT, JR X-BUS i Jeti R-SAT2 ( PPM, EX i UDI) ale czy zadziała on z odbiornikiem FlyskyFlySky FS-FTR10 AFHDS3? AFHDS 3 Sygnał RC: i-BUS/S-BUS/PPM/PWM/UART Typ modulacji: GFSK / LORA Metoda transferu: FHSS (Frequency Hopping), DSSS (Spread Spectrum). Czy od razu go sobie darować?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.