Jump to content

Hotpoint

Modelarz
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Contact Methods

 • WWW
  info@reklamabarlinek.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Barlinek
 • Imię
  Adrian

Recent Profile Visitors

745 profile views
 1. Lubię eksperymentować, choć czasem mnie to dużo kosztuje Kupiłem Flysky Paladin.
 2. Nie twierdzę, że jestem, tylko zwyczajnie już raz wtopiłem z Sanwą i nie chcę tego zrobić drugi raz. Wątki oczywiście czytam, ale czasami 100 stron zabija. Dlatego wolałbym wybrać coś z polecenia, niż kopać przez 2 tygodnie forum, żeby na końcu i tak zapytać.... co wybrać
 3. https://rcpro.pl/product-pol-16884-Zestaw-nadajnik-odbiornik-Futaba-T12k-R3008SB-mode-2.html Powiedzmy, że Futaba 12k mieści się w budżecie. Nada się to? Nie znam tych modulacji (T-FHSS i S-FHSS), nie wiem co to warte. Czy są odporne na zakłócenia i jak wygląda dostępność wielokanałowych odbiorników. Z Aliexpressem na razie wyluzuję, bo właśnie mam 500 zł VAT-u do zapłaty za modelarskie głupoty, więc raczej coś na miejscu szukam.
 4. Dzięki Wojtek za propozycje. Powiedzmy, że nie tego oczekiwałem Celuję raczej w budżet ok. 1,5 k, no chyba, że w tej kasie nie idzie kupić nic co będzie pewnie działało z benzynami. Trochę szkoda, że reszta woli gównoburze z piankolotem w tle i dociekać kto spieprzył, niż coś doradzić Pozdrawiam. A.
 5. Witam. Po paru latach wracam do rc. Z dawnych lat została mi Sanwa SD-10G. Widzę, że jest to system "na wylocie" . Praktycznie brak odbiorników na rynku, dlatego zaczynam się rozglądać za nowym radiem do latania benzynami ok. 10 kanałów. Nie latam zawodowo, więc nie oczekuję cudów, ale oczywiście musi być niezawodna i posiadać telemetrię, co chyba teraz jest standardem, a czego moja Sanwa nie ma. Podejrzewam, że Radiolink AT10 II spokojnie wystarczy do moich wyczynów tylko czy warto robić dziadowskie oszczędności na 100 czy 200 tysięcy czy też kupić coś firmowego. Będę wdzięczny za podpowiedzi czym się teraz lata, a odbiorniki nie rujnują budżetu. Pozdrawiam
 6. Zagadałem do sprzedawcy. Twierdzi, że przesyłka jest dobrze wyliczona i nie da się go taniej (za 55$) wysłać.
 7. Zmieniłem dostawcę i dokładnie taka sama sytuacja. Koszt wysyłki wybierając towar 200 zł, a chcąc zapłacić rośnie do 425 i ten sam komunikat. Lipa.
 8. Panowie prośba o pomoc. Chcę złożyć zamówienie na Ali i pierwszy raz dostaję taki komunikat. Nie mogę wybrać tańszej przesyłki. Dodam, że robię tam zakupy od dobrych 5 lat, adres dostawy zawsze ten sam... więc o co chodzi? Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać, żeby oszczędzić 2 stówy na wysyłce.
 9. Jak w temacie, nowy lub używany w bardzo dobrym stanie. Pozdrawiam
 10. Hotpoint

  Yamada YS110

  Miałem praktycznie nowego YS 120AC. Nawet za 800 zł nikt go nie chciał.
 11. Rok to chyba niewiele. Ja dziś swojego DLA 35 RA odpaliłem po 4.5 roku. Nie chciał ciągnać paliwa, ale rozrusznik go wyleczył
 12. Dziś, po dwóch dniach grzebania postawiłem Extrę na koła i odpaliłem DLE 35 pierwszy raz od ponad 4 lat. Był problem z zassaniem paliwa przez silnik, ale rozrusznik załatwił sprawę.
 13. Witam po długiej przerwie. Ryb już połowiłem, więc teraz czas odkurzyć Extrę i poskładać ponownie do kupy Pozdrawiam!
 14. A że tak z ciekawości zapytam: - masz w ogóle podłączony nadmuch do głowicy ? - gdzieś Ty wyrwał taką tubę?
 15. 120 W tnie "trójkę" plexi bez podłączania do prądu a tak poważnie to moc mocą, ogniskowa ogniskową, ale na jakim posuwie tniesz tą plexi, bo tnie się ją o wiele wolniej jak sklejkę modelarską 3 mm. Jaki masz program do obsługi?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.