Jump to content

taras

Modelarz
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About taras

 • Birthday 07/21/1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Białystok
 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jest zapotrzebowanie Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
 2. Jeśli chcesz kontakt do Piotrka odezwij się na priv. Podam namiary Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
 3. Marek zadzwoń to telefonicznie wyjaśnię Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
 4. Mirek nie żyje. Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
 5. @mihu Dziękuję pomogło
 6. Koledzy potrzebuję sugestii odnośnie ustawienia Horusa Oprogramowanie zainstalowane to OpenTX 2.3.7 Kanał 8; w aparaturze aktywny przełącznik obrotowy S1. Na tą chwilę mam to ustawione tak, że od ustawienia pokrętła na godzinie ”12,00” zaczyna się ruch serwa. Serwo obraca się o 90 deg – w takim przypadku pokrętło znajduje się na godzinie ”3,00” Od lewego skrajnego położenia do położenia do położenia pokrętła na godzinie ”12,00” brak ruch serwa i od położenia pokrętła na godzinie ”3,00” do położenia prawego skrajnego brak ruchu serwa Chcę zmienić to ustawienie tak, by ruch serwa zaczynał się lewego skrajnego połączenia pokrętła S1 i trwał do prawego skrajnego położenia S1. W tym całym zakresie serwo ma się dalej wychylać jedynie o 90 deg – czyli chcę mieć większą precyzję w sterowaniu serwem. Jak coś takiego ustawić w aparaturze?
 7. Wiadomość od Arnolda: Długo milczeliśmy, ale na zapleczu trwała gorączkowa praca i oczekiwanie na wiedzę o dniu w którym wirus odpuści. Nie doczekaliśmy się i musimy podjąć tę nieprzyjemną decyzję. XIV edycja Pucharu Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów 2020 odbędzie się w kolejnym roku kalendarzowym (???). Po złagodzeniu restrykcji okolicznościowych, postaramy się zorganizować spotkanie wodnosamolociarzy i ich fanów dla czystej przyjemności latania. A tymczasem:.
 8. A może to: http://modelpartner.ig.pl/sklep/?pl_elektroszybowiec-sara,204 lub: http://modelpartner.ig.pl/sklep/?pl_elektroszybowiec-luna-2-08m,208
 9. Są różne opinie na ten temat. Na początek warto zapisać swoje ustawienia. W wielu przypadkach są one wystarczające. Jeśli czujesz się na siłach - warto zrobić to samemu. Jeśli zdecydujesz się Autotune - to czytałem gdzieś o sugestiach by po tej operacji zapisać parametry ponownie. Jeśli lata się przyjemnie to koniec, jeśli nie to po wszystkim wstawić wartość, która jest równa ½ (parametry przed + parametry po) Autotune. Ewentualnie powtórzyć postępowanie kilka razy.
 10. Co do ustawień PID - warto obejrzeć sobie ten filmik: Jest pomocny. Od siebie - warto włączyć w PIXHAWKU funkcję automatycznego wyłączania silników (podpiętą pod jeden z kanałów aparaturze) w razie sytuacji krytycznej.
 11. Pomimo tego, że zamówienie poszło proponuję przeanalizować coś z tej strony: https://www.fpvmodel.com/mini-quad-hq_mini-escs_c139.html np to: https://www.fpvmodel.com/robotdog-35a-32bit-2-6s-blheli_32-esc-dshot1200_g1383.html Obsługują protokół dshot1200 - da się to zaimplementować w arducopterze Miałem od nich regulatory 25A latały w quadro na ramie F450 (obsługiwały oneshot 125) i byłem bardzo zadowolony Piotrek T.
 12. Czy ktoś używa bądź też używał ten regulator? Chciałbym zasięgnąć opinii co do jego jakości link do sklepu: https://hobbyking.com/en_us/turnigy-dlux-40a-mk2-brushless-speed-controller-w-8a-s-bec-and-data-logging-2s-8s.html Pozdrawiam Piotr T.
 13. Dziękuję za odpowiedź. Mam zaś dodatkowe pytanie w związku z tym. Czy coś przemiawia za tym by zrobić "kamapkę" jak jest w planach? Czy ewentualnie zastosować balsę 5mm lub 3mm +np matę szklaną?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.