Skocz do zawartości

Nowy sprzęt drukarka 3D


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, cyrax_ojz napisał:

drukowanie wciąga jak bagno

 

do zakupu zbierałem się od 2-3 lat i w końcu mikołaj się zlitował 😎

 

 

Zgadza się.Nawet żona znalazła hobby dla siebie.A pytanko gdzie znajdę parametry do ustawienia filamentu?wentylatora itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą informacją są podstawowe parametry druku podane przez producenta filamentu i jest to zazwyczaj temperatura dyszy oraz temperatura stołu. Pozostałe parametry druku są indywidualne dla danego typu drukarki i są zależne od konstrukcji drukarki oraz typu i producenta użytego filamentu. Nie ma gotowej recepty na parametry druku. Jak zaczniesz drukować to stopniowo zgłębisz tajniki druku. Jakiekolwiek niepowodzenia zmuszą Cię do szukania rozwiązania zaistniałego problemu a to z kolei poszerzy Twoją wiedzę ogólną w temacie drukowania. 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, witold_pi napisał:

Zacznij od PLA, stół 60 stopni, filament 200 stopni, grubość warstwy 0.24mm, dysza 0,4mm , ważne jest wypoziomowanie stołu - w mojej jest ręczne w nowych automatyczne

Ja mam automatyczne poziomowanie i czujnik wysokosci który robi skan stołu i wprowadza offsety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalnej creality.Ale nie długo się cieszylem nią.Wczoraj dokończyłem druk i wyłączyłem, a dzisiaj zonk włacza sie tylko podswietlenie panelu i czyjnik wysokosci.Nawet logo creality na panelu się nie wyświetla i nic nie chodzi.Wyslę ze soft uleciał wraz z cieplem stołu.Bede reklamował ale narazie wszystko pod górę.Sprzedawca allegro nie odbiera telefonu.Mam mega wkur....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ryszard_I napisał:

Ledwo zabrałeś się za drukowanie a już masz sposób na reanimację martwej drukarki. Będzie z Ciebie drukarz przez duże D :)

Dzięki a le ja tak łatwo nie daję za wygrane. To szto sztuczna inteligencja bez człowieka głupia i bez użyteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Jako że zaczynam przygodę z drukiem 3D,to zostałem zmuszony do nauki rysowania. Na razie proste rzeczy. Na rysowałem  w solid works paneli i jak chcę zapisać w stl to mam taki komunikat.Sam wydruk też pozostawia wiele do życzenia. Proszę wytłumaczcie łopatą co i jak nie tak. Dziękuję z góry

Bez tytułu.jpg

Część1.SLDPRT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.