Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupic combata a??

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 eze

eze
  • Modelarz
  • 481 postów

Napisano 19 June 2008 - 18:48

chcialbym miec czas na robienie modeli ,niestety z powodu pracy go niemam dlatego jestem zmuszony kupic

#22 EnzO_CK

EnzO_CK
  • Modelarz
  • 319 postów

Napisano 19 June 2008 - 17:57

Nie musisz kupować modelu. Możesz go zrobić. Przy robieniu masz taki plus, że masz dostępność do wszystkich zakamarków i możesz podzas budowy dostosować model do swojego wyposarzenia. A w razie awarii wiesz co gdzie jest ( elementy konstrukcji ).
Pozdrawiam

#23 eze

eze
  • Modelarz
  • 481 postów

Napisano 18 June 2008 - 17:12

Czy maja swoje prywatne strony z modelami ??

#24 TooM

TooM
  • Modelarz
  • 798 postów

Napisano 18 June 2008 - 16:39

Witam
Combaty robią jeszcze n.p. Piotrek Eciak firma Prolot( WWI + WWII),Zygmunt Kraszewski z Pabianic(KI + IŁ),Mirek Stachowski z Wrocławia(WWI +WWII -jakiś japończyk).
Oprócz tego pojedyncze modele robią startujący zawodnicy np Janek /forum/ z Warszawy.Modele WWII robione przez Marka (nie wszystkie sprzedawane w cyber fly są przez niego robione) i Zygmunta to najwyższa europejska klasa ,Ecik i Mirek też dociągają do tego poziomu/a może już dociągnęli /. Co do innych nie mam zdania bo ich nie znam.Porównuję do modeli czeskich i niemieckich.

#25 eze

eze
  • Modelarz
  • 481 postów

Napisano 18 June 2008 - 15:32

Interesują mnie sklepy lub osoby prywatne ktore trudnią sie sprzedazą zestawow air combat .Jak narazie znalazlem tylko cyber fly.Moze ktos zna jeszcze jakies miesjca gdzie mozna sie zaopatrzyc w takowe modele. Pozdrawiam