Skocz do zawartości

Ścinak


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w modelarni wszelkie ścinki lądują ( pod zadnym pozorem nie londują) w pudle na ścinki bo tam ich miejsce .

 

Generalnie "ścinkologia" jest uważam fajnym zamysłem , pod warunkiem jednak iż przypomina to (choć w skali ścinkowej ale zawsze jednak ) modelarstwo czyli modele autorstwa: madrian , leszek504b , Ulf , Marcin K. .

Natomiast to , to... hmm... to "coś"... (nie bardzo wiem jak To nazwać ) to modelarstwem nie jest na pewno , bardziej mi osobiście przypomina lepienie z gliny... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

KaliN, zmniejsz to zdjęcie! Jasny gwint, w regulaminie konieczna jest jak widzę wzmianka o maksymalnym rozmiarze fotki jaką można wstawić ... Żeby mi to było ostatni raz - następnym razem 2 punkty... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie jest zbyt estetycznie zrobiony ale grunt że lata

 

Kamień też poleci, co prawda nie jest ładny ale grunt, że lata. Co to za nastawienie do modelarstwa? Co prawda nie wykonuje modeli tak ładnie i dokładnie jak np: motylasty swoje modele serii ToTo, ale też nie robię ich po to aby szpeciły forum.

Już ładniej wygląda samolot z kartki z zeszytu... :devil:

 

Pozdrawiam . :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.