Skocz do zawartości

EXTRA depron 3mm


miro-er1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Schną dośc szybko, ale potem są takie klejące w dotyku. Ja je malowałem później lakierem do parkietów 3V3, też wodorozcieńczalny i już się nie lepiło.

Nie wiem czy mówimy o tych samych aerozolach ,ale malowałem przedwczoraj farbami Eco-Color  Fun Cuba i po 20 minutach był suchy ,ale kleił sie tak jak napisał Robert. Pomogło postawienie go na godzinkę przy kominku- temperatura tak na oko, około  40 stopni i przestał się lepić do palców. Wczoraj próbowałem polatać-wiało jak diabli i  minus  6 stopni , po 4 minutach lądowałem byle szybciej w pobliskich badylach  i nic  się nie przykleiło do malowanych powierzchni. 

Marcin mam jeszcze prośbę, napisz coś o oblocie Twojej Ekstry. Mam taką samą, tylko klasyczną z balsy i sklejki ale podobnie jak Mirek trochę boję się  że pierwszy oblot może być ostatnim. Co prawda zbudowałem Ultrona i jeszcze jednego krzyżaka z depronu i latało się nimi fajnie ale utukłem je po 4 - 5 lotach . Straty niewielkie ( depron ) Ale Ekstra zbudowana klasycznie - i kret po pierwszym starcie może boleć !!!! Dlatego wolę najpierw poczytać o doświadczeniach innch pilotów -zapewne lepszych odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sie szarpnąłem? Jeden kolor 6 zł użyłem dwóch wiec to nie tak dużo :) no i oryginalnego rozcieczalnika za 8 zł. Ale mi on pachnie troche jak benzyna ekstrakcyjna, więc pewnie benzyny można by użyć. A pianki nie rusza w ogóle wiec nie ma sie co o to martwić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś EXTRA odbyła swój dziewiczy lot :) Na pewno wsadzilem za słaby silnik, niby jest wstanie na nim lecieć pionowo w górę ale silnik mocno sie grzeje, także kupie coś mocniejszego. Pierwszy lot to było głównie trymowanie wiec ciężko coś wiecej powiedziec, na małych wychyleniach można sobie bez stresowo polatać, na dual rate-ach jest już troszke żwawsza :)

 

I krótki filmik...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.